Aşk-ı Memnu Dizisini Özleyenlere Müjde Geldi! Resmi Açıklama Yapımcıdan Geldi!

Aşk-ı Memnu Dizisini Özleyenlere Müjde Geldi! Resmi Açıklama Yapımcıdan Geldi!

Kanal D'de ekrana gelmiş olan Aşk-ı Memnu dizisi oyuncusu, yeni bir yapımda rol alacak. Başrolde oynayacağı belirtilen ünlü isim için harekete geçildi. ATV'de yayınlanması beklenen dizide oynayacak. Üstelik kendisini oldukça yakından tanıyorsunuz. Bu gelişme izleyicileri sevindirecek...

A+A-

Aşk-ı Memnu dizisindeki performansı ile uzun süre gündemde kalan başarılı oyuncu, yeni dizi projesi için harekete geçti. ATV'de yayınlanacak diziye dahil olduğu açıklandı. Peki kendisini hangi projede göreceğiz? Son dakika gelişmeleriyle birlikte oyuncu hakkında daha fazla bilgi elde ettik.

Oyuncu Hakim Dizisinde Oynayacak!

Gülsen Tuncer, Ahsen Hanım karakteri ile Aşk-ı Memnu'da rol almıştı. Selçuk Yöntem'in canlandırdığı Adnan Bey karakterinin annesi olarak karşımıza çıkıyordu. Şimdi ise Mahkum dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kendisinin hangi karakteri canlandıracağı heyecanla bekleniyor. Güncel oyuncu kadrosu açıklandığında onun ismini görmüş olmak sevindirdi.

Hakim Oyuncu Kadrosu

Hakim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan gelişmeler dikkatle takip ediliyor. Dizinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nu görüyoruz. Kendisine eşlik edecek isimler ise Ebru Özkan, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Hasibe Eren olarak açıklandı. Başarılı oyuncu kadrosuna genç kitle de eşlik edecek. Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Naz Çağla Irmak'ın da dizide oynayacağı belirtildi. Dolayısıyla Hakim dizisine ilişkin yeni gelişmelerle karşınızda olacağız.