Aşk Mantık İntikam Dizisi Erken Ayrılık Getirdi!

Aşk Mantık İntikam Dizisi Erken Ayrılık Getirdi!

Aşk Mantık İntikam'da oyuncu ayrılığı mı yaşanıyor? Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı dizide bir karakterin vedasını izleyeceğiz. Diziden kimin ayrıldığı merak edildi. Kanal D'nin sevilen dizisinde şok ayrılık tüm dengeyi alt üst edeceğe benziyor. İşte Aşk Mantık İntikam yeni bölümünde yaşanacaklar.

A+A-

Aşk Mantık İntikam, yayın hayatı boyunda severek izlendi. Dizi, birden fazla duyguyu barındırmayı başardı ve ilgi çekti. Ancak dizinin yeni bölümünde yaşanacak bazı olaylar izleyicileri üzebilir. Çünkü büyük bir ayrılık yaşanması bekleniyor. Ayrılacak başrol karakteri ise bunu neden yapacak bilinmemekte.

Esra İşten Ayrılıyor

Esra karakterinin işe veda edeceği öğrenildi. Pek çok kişi, Ozan ile mutlu mesut çalışırken neden işten ayrılıyor anlam veremedi. Ancak aralarındaki bazı sorunlar gün yüzüne çıkmaya başladı. İkilinin birbirinden etkilenmesi birlikte çalışmaları için yeterli değil. Esra'nın bu kararından sonra Ozan ne diyecek merakla bekleniyor.

Kıskançlık Krizleri Son Bulacak

Öte yandan Esra'nın ayrılığı ile ilişkilerinde yaşanan kıskançlık krizleri de son bulacak. İkilinin kıskançlıkları nedeniyle zor zamanlar yaşadıkları biliniyordu. İşten ayrılması bu sorunu çözse bile daha büyük problemlere neden olacaktır. Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde izleyiciler ekran başına kitlenecek. Kanal D'nin yüksek reytingli dizisi en az bir sezon daha yayın hayatına devam edebilir. Sevilerek izleniyor ve yaz dizisi olmasına rağmen ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.