Aşk Mantık İntikam Dizisi Final Yapıyor. Dizinin Final Tarihi Belli Oldu mu?

Aşk Mantık İntikam Dizisi Final Yapıyor. Dizinin Final Tarihi Belli Oldu mu?

Yaz aylarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan aşk mantık intikam dizisinden kötü haber geldi. Bir dönem Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan aşk mantık intikam dizisi istenilen reytingleri elde edemedi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

Cuma günü Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan aşk mantık intikam dizisi bir süre sonra istenilen reytingleri elde edemedi. Alınan bilgiler neticesinde yayınlandığı günden bu yana rakiplerini sollayan dizinin ikinci sezonu göremeyeceği ortaya çıktı. Dizi severler aşk mantık intikam dizisi final yapacağına dair haberi üzüntü ile karşıladı.
Dizi Ne Zaman Final Yapacak?
Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk’in bulunduğu aşk intikam dizisi 39. Bölümde final yapacaktı. Bunun ardından dizinin final günü uzadı. Fakat alınan bilgiler neticesinde dizi 2.sezonu göremeyecek. Kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden aşk mantık intikam dizisi 3 bölüm uzatıldı. Yani dizi 39. Bölüm yerine 42. Bölümde final yapacak.
Yapılan açıklamaların ardından aşk mantık intikam dizisinin nisan ayında final yapacağı ortaya çıktı. İlhan Şen ve Burcu Özberk’in başarılı partnerlikleri çok sevilse de dizide yaşanan bazı değişiklikler izleyicileri rahatsız etti. bundan dolayı dizi 2. sezon kararı almadı. dizinin başrol oyuncusu Burcu özberk ise geçen yaz çalıştığını ve bu yaz dinleneceğinin belirtmiştir.