Aşk Mantık İntikam Dizisi Geceye Damga Vurdu! Yazın En İyi Çıkış Yapan Dizisi…

Aşk Mantık İntikam Dizisi Geceye Damga Vurdu! Yazın En İyi Çıkış Yapan Dizisi…

FOX TV ekranlarında yerini alan dizi dün akşam ikinci bölümü ile ekranlardaydı. Aşk Mantık İntikam dizisi geceye damga vurdu. İlk bölümü ile sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizi bu sefer ekranları salladı. Yaz dizileri arasında en iyi çıkış yapan dizi oldu. Peki Aşk Mantık İntikam dizisinin reyting sonuçları ne? Dizinin ikinci bölümünde neler oldu?

A+A-

Başrollerinde Burcu Özberk ile İlhan Şen’in yer aldığı dizi Aşk Mantık İntikam kendini sevdirmeyi başardı. Güney Kore dizisi Cunning Single Lady’den uyarlanan dizi oyuncu kadrosu ve heyecan verici hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Geceye damgasını vuran dizi ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Peki dizide neler oldu? Aşk Mantık İntikam dizisinin reyting sonuçları ne?

 

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Geceye Damga Vuran Bölümünde Neler Oldu?

Dün ekranlara gelen bölümde Ozan, Esra’nın pes etmesi için elinden geleni yaptı. Esra ise her şeye rağmen vazgeçmedi. Çınar ise babası yüzünden şirkette stajyer olarak çalışmaya başladı. Kendisini kovdurmaya çalışan Ozan, Esra’yı görmesi ile çabasından vazgeçer. Ozan’ın ailesi mahalleye geri döner. Ekrem ise Ozan’ın kardeşine aşık olur ve işler daha çok karışır. Ozan’ın annesi Zümrüt oğlunu evlendirmek ister bunu duyan Esra çıldırır ve Ozan’ı izleyeme çalışırken yakalanır. İkili arasında kavga çıkar Esra intikam almak için yaptığı bir hamle başına hiç olmadık işler açar.

Aşk Mantık İntikam Reyting Sonuçları…

Dizi AB grubunda ikinci, total ve ABC1’de ise 3.sırada yerini aldı. İkinci bölümü ile zirveye iyice yaklaşan dizinin ilerleyen bölümlerde zirvede yer alması çok zor olmaz gibi…