Aşk Mantık İntikam Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Dizinin Yayın Tarihi Netlik Kazandı

Aşk Mantık İntikam Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Dizinin Yayın Tarihi Netlik Kazandı

Aşk Mantık İntikam dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu Aşk Mantık İntikam dizisi 11 Haziran Cuma günü ekranlara gelmeye hazırlanıyor. FOX TV birçok dizinin fişini çekerek yaz projelerini açıkladı. İşte haberin detayları...

A+A-

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde ise Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük yer alıyor. Bunun dışında oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dizi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden Aşk Mantık İntikam dizisinin mottosu ise bitti dediğimizde biter mi sahiden âşk oldu. Tanıtım filmi ile beğeni toplayan dizi şimdiden birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

ask-mantik-intikam-dizisi-icin-geri-sayim-basladi-dizinin-yayin-tarihi-netlik-kazandi.jpg

Dizinin Yayın Tarihi Netlik Kazandı

Dizinin yayın tarihi netlik kazandı. FOX TV, bu sezon birçok diziyi bitirme kararı alarak yeni projelerini de açıkladı. İlk etapta ekranların tek romantik komedi dizisi olan Sen Çal Kapımı adlı yapıma bir yenisini daha ekledi.

Aşk Mantık İntikam dizisi ile merak uyandıran FOX TV, bu sezon alınan bilgiler neticesinde yoluna iki yaz dizisi ile devam edebilir. Fakat yakın zamanda birçok dizinin fişini çeken kanal, Savaşçı dizisinin reyting durumuna göre yeni yapımlar devreye sokabilir.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Tanıtım Filmi Büyük Yankı Uyandırdı

Aşk Mantık İntikam dizisinin tanıtım filmi büyük yankı uyandırdı. Dizinin yayın tarihinin belli olmasının ardından Aşk Mantık İntikam dizisi tanıtım filmi ile gündeme geldi. Dizinin tanıtım filmi birçok izleyici tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin tanıtım filminin yayınlanmasının ardından Burcu Özberk'in Güneşin Kızları dizisinde birlikte rol aldığı Hande Erçel'den paylaşım gecikmedi. Hande Erçel, Burcu Özberk'in başrol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin tanıtım filmini resmi Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.