Aşk Mantık İntikam Dizisinde Kriz! Burcu Özberk Çıldırdı!

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Kriz! Burcu Özberk Çıldırdı!

FOX TV ekranlarında başlayan Aşk Mantık İntikam dizisinin setinde kriz çıktı. Dizinin Esra’sı Burcu Özberk sette olay çıkardı. Gelirimin üst sevilere tırmandığı sette neler oldu? Burcu Özberk hakkında hayranları neler söyledi? Partnerinin bile sakinleştiremedi sette ne oldu?

A+A-

Cuma günü izleyici ile buluşan dizi ekranlara gelen ilk iki bölümü ile başarılı bir işe imza attı. Dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen arasındaki uyum ise dizi severlerin gözünden kaçmadı. Eğlenceli karakterleri ile oldukça beğenilen dizi aynı zamanda yabancı bir diziden uyarma. Sette olay çıktı.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Seti Karıştı!

Dizinin başrol oyuncusu sette krize neden oldu. Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan ünlü güzel yaptığı paylaşım ile olay oldu. Dizideki partneri İlhan Şen ile yemek yediği esnada setten çağrılınca bu duruma çok kızdı. Çağrıldığı sırada video çeken Burcu Özberk “Bari lokmamı bitirseydim” şeklinde paylaşım yaptı.

Aşk Mantık İntikam Setinde Gerilim!

Yaptığı paylaşım ile tepkisini yansıtan oyuncu daha sonra paylaşımın eğlence amaçlı olarak yapıldığını söyledi. Hayranları bu duruma çok sevindi. Çünkü dizinin Esra’sı karakteri ve abisi arasındaki ilişki ile dizi severlerin takdirini kazandı. Dizi ilk iki bölüm ile güzel reytingler elde ederken ilerleyen günlerde zirveye oturması da bekleniyor.