Aşk Mantık İntikam Dizisinden Beklenmedik Atak! Ortalık Birbirine Girdi…

Aşk Mantık İntikam Dizisinden Beklenmedik Atak! Ortalık Birbirine Girdi…

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi bugün 2.bölümü ile seyircisi ile buluşacak. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeye başaran dizi merak konusu oldu. Diziyi merak eden izleyiciler yeni bölümde neler olacak, dizinin yeni bölümünün bugün olup olmadığına dair sorular sormaya başladılar.

A+A-

Geçtiğimiz cuma günü ekranlarda yayınlanmaya başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi sosyal medyayı salladı. Başarılı dizi ekranlarda güzel bir çıkış yapmasa da diğer birçok yaz dizisine göre baya başarılı bir sonuç elde etti. Sosyal medyada ise dizi en çok konuşulanlar arasında oldu. Peki bu akşam Aşk Mantık İntikam dizisinde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam Dizisinden Bomba Gibi Bir Bölüm Geliyor!

Esra eski kocası Ozan’dan intikam almaya karar verir. Ozan’ın çalıştığı iş yerinde işe başlamak için başvuru yapar. Fakat unuttuğu bir şey vardır işe alınacak kişilere Ozan karar veriyor olması. Peki Ozan, Esra’yı işe almaya kabul edecek mi? Esra’nın yaptıklarında dolayı suçlu olduğunu düşünen Ozan neler yapacak. Geçmişte Esra’nın başına ne geldi? Büyük yüzleşmelerin ve inatlaşmanın olduğu yeni bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında. Aşk Mantık İntikam dizisini kaçırmayın.

 

Aşk Mantık İntikam Oyuncu Kadrosu!

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı dizide Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat gibi ünlü isimler eşlik ediyor.