Aşk Mantık İntikam Dizisinden Üzücü Haber Geldi! O Kişi Diziye Veda Ediyor! Ortalık Fena Karıştı!

Aşk Mantık İntikam Dizisinden Üzücü Haber Geldi! O Kişi Diziye Veda Ediyor! Ortalık Fena Karıştı!

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünde Esra'nın yaşadıkları sonrasında oyuncu ayrılığıyla ilgili bazı gelişmeleri düşündürdü. Burcu Özberk'in diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Aşk Mantık İntikam dizisi izlenmeleri düştü. Reytinglerin neden azaldığı belli oldu. Fox TV dizisinde oyuncu ayrılığı paniği..

A+A-

Aşk Mantık İntikam dizisindeki reyting kaybı dikkat çekiyor. Dizinin eski izlenmelere ulaşamadığı görüldü. Rakiplerinin yeni sezonuna başlaması da bunu etkilemiş olabilir. Ancak geçen haftalarda durum öyle değildi. İzleyiciler, dizinin gidişatından pek de memnun değil. Çünkü normalde daha eğlenceli ve komik bir yayın anlayışı vardı. Artık çok daha ciddi ve dram dolu sahneler yayınlanıyor. Hal böyle olunca beklentiler eskisine göre daha az karşılanıyor diyebiliriz.

Aşk Mantık İntikam Dizisine Neler Oluyor?

Fox TV dizisi Aşk Mantık İntikam, eski tadı vermemeye başladı. Diziyi izleyenler arasında bu fikre katılanlar azımsanmayacak ölçüde. Ancak genel olarak dizinin yine de izlendiğini belirtelim. Zirveden düşmüş olsa bile dizinin izlenmeleri sosyal medyanın gücüyle birleşince ortaya güzel sonuçlar çıkıyor.

Diziye Kim Veda Edecek?

Öte yandan dizinin yeni bölümünde Esra'nın baygın şekilde evde bulunması Ozan'a panik yaptıracak. Gözünü hastanede açan Esra'yı ise pek de güzel gelişmeler bekliyor diyemeyiz. Tüm bunlar dikkate alındığında Burcu Özberk'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak edildi. Başrollerinde İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi isimler de oynuyor. Bakalım Fox TV'de yayınlanan dizide nasıl bir karar alınacak?