Aşk Mantık İntikam Dizisinin Düşen Reytinglerin Sorumlusu Burcu Özberk Oldu!

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Düşen Reytinglerin Sorumlusu Burcu Özberk Oldu!

Başrollerinde Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin bulunduğu Aşk Mantık İntikam dizisi istenilen reytingleri bir süre sonra elde edemedi. Aşk Mantık İntikam dizisinin 38. Bölümü izleyicilerle buluşan dizi eleştiri odağı oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisi üç bölüm daha uzatıldı. Yani dizi 42. Bölümde final yapma kararı aldı. İlk etapta reytinglerde iyi başarı yakalayan Aşk Mantık İntikam dizisi ilerleyen süreçte istenilen reytingleri yakalayamadı.
Aşk Mantık İntikam Dizisi Ekranlara Veda Ediyor
22 Nisan’da yayınlanacak olan 42. Bölüm ile birlikte ekranlara veda edecek olan dizi izleyiciyi de bir hayli üzdü. Burcu Özberk, final kararı ile ilgili yaptığı açıklamada sevenlerini yasa boğdu. Ünlü oyuncu dizinin 42. Bölümde final yapacağını duyurdu. Bunun ardından dizi severler ünlü oyuncunun yaptığı açıklama ile birlikte reytinglerin düştüğünü belirtti. Yani Burcu Özberk düşen reytinglerin sorumlusu olarak gösterildi. Dizi hayranlarının sosyal medyadan yaptıkları yorumlarda Burcu Özberk’in yaptığı açıklama ile reytinglerin etkilendiğini savundu.
Burcu Özberk hayranları ünlü oyuncuyu eleştirmekten geri durmadı. Haziran ayından beri devam eden dizi, bir süre sonra izleyici kaybı yaşadı. Dizinin yayımlanan 38. Bölümü de çok beğenildi. Bütün bu beğenilere rağmen Aşk Mantık İntikam dizisi ekranlara veda edecek.