Ateş Kuşları Dizisine 2023 Transferi Gerçekleşti! Ateş Kuşları Dizisine Katılan Oyuncu herkesi Şok Etti

Ateş Kuşları Dizisine 2023 Transferi Gerçekleşti! Ateş Kuşları Dizisine Katılan Oyuncu herkesi Şok Etti

Bugüne kadar; Menajerimi Ara, Gece Gündüz, Asi, Yol Arkadaşım, Bir Yusuf Masalı ve Çıplak Gerçek gibi önemli yapımlarda rol almış Elif Nur Kerkük; kariyerinde bir yeni daha adım atarak ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Ateş Kuşları’na transfer oluyor.

A+A-

Yönetmenliğini Bertan başaran ve Pınar Bulut’un üstlendiği, son dönemlerin gündemden düşmeyen dizisi Şahmaran’da rol almış ve başarılı oyunculuğuyla adından çokça bahsedilen Elif Nur Kerkük yeni bir yapımla anlaştı. Elif Nur Kerkük; Pınar Bulut’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu, Tims&B imzası taşıyan Şahmaran’da hayat verdiği Medine karakteriyle epey konuşulmayı başarmıştı. Şimdilerde de yeni bir yapımla anlaştığı öğrenilen Elif Nur Kerkük, Ateş Kuşları’na transfer oluyor.

ELİF NUR KERKÜK YENİ DİZİSİNDE KİME HAYAT VERECEK?

Başarılı oyunculuğunun dışında yönetmen ve senarist kimliği de barındıran Elif Nur Kerkük’ün yeni rolü belli oldu. Nefes kesen konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla seyircinin dikkatini çekmeyi başaran dizi Ateş Kuşları’nda, Elif Nur Kerkük’ün Seher karakterine hayat vereceği öğrenildi. Elif Nur Kerkük’ün daha önce önemli dizilerde rol aldığı bilinen bir gerçek. Ünlü oyuncu önceleri: Asi dizisinde Gözde, Gece Gündüz dizisinde Didem, Yol Arkadaşım’da Elif, Menajerimi Ara dizisinde ‘yönetmen’, Bir Yusuf Masalı dizisinde Bihter ve Çıplak Gerçek dizisinde Şahika karakterine hayat vermiş, izleyicinin takdirini kazanmayı başarmıştı.