ATV Açıkladı: Müge Anlı'nın Fişi Çekildi

ATV Açıkladı: Müge Anlı'nın Fişi Çekildi

ATV'nin uzun soluklu programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten üzücü haber geldi. ATV'nin açıklamasına göre; Müge Anlı ile Tatlı Sert final yapıyor.

A+A-

Müge Anlı ile Esra Erol programı arasındaki reyting rekabeti dikkat çekiyor. Farklı saatlerde yayınlanmasına rağmen iki program sunucusunun aynı konseptte yayın yapması dikkat çekmekte. Bu nedenle de aralarının bozuk olduğu düşünülüyor. Sosyal medyada öyle haberler ortaya çıktı ki bir programın finaline karar verildi. ATV, Müge Anlı'ya final mi yaptıracak? Müge Anlı ile Tatlı Sert final yapar ise pek çok kişi üzülecek.

Müge Anlı Neden Final Yapıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Haziran ayında ekranlara veda edebilir. Final yapacağı belirtilen programın bu kadar yüksek reyting alıyorken bitmesi pek de anlamlı gelmiyor. Sosyal medya kullanıcıları farklı nedenlere bağı olarak Müge Anlı'nın programdan ayrılacağını savundu. Ancak gerçekler kısa süre sonra ortaya çıktı.

Müge Anlı ve Esra Erol Bitecek mi?

Hem Müge Anlı hem de Esra Erol programının final yapması düşünülmüyor. Nedenine gelecek olursak reytingleri bakımından oldukça avantajlı konumdalar. Sabah ve öğle programlarının vazgeçilmezleri olan iki ismin ATV'de yayın yapmaya devam edeceği belirtildi. İki program da Haziran ayında final yaparak Eylül ayında yeni sezona başlayacak.