ATV, Az İzlenen Dizinin Fişini Çekti! ATV Reytingleri Düşünc Dizi için Final Kararı Aldı!

ATV, Az İzlenen Dizinin Fişini Çekti! ATV Reytingleri Düşünc Dizi için Final Kararı Aldı!

ATV'nin aldığı karar neticesinde bir dizi daha final yapacak. Hangi dizinin ekranlara veda edeceği çok merak edildi. Çünkü ATV'nin oldukça kaliteli dizileri bulunuyor. Reytinglerde yenilen ve az izlenen diziler ekranlara veda ediyor. İşte final yaparak izleyicileri hayal kırıklığına uğratan o dizi...

A+A-

ATV kanalı, yeni sezonda yeni projeler için boşluk yaratmak istiyor. Bu nedenle mevcut diziler arasında reytingleri düşük olanları elemeye başladı bile. Yaz dizileri bu konuda başı çekiyor diyebiliriz. Çünkü diziler beklenenden daha da az izlendi. ATV, bu yaz sezonunda dizi bakımından sınıfta kaldı. Ancak kış sezonunda yayınlanan yüksek reytingli dizileri oldukça fazla. Peki hangi dizi için final kararı alındı? ATV'nin fişini çektiği dizi belli oldu.

İkimizin Sırrı Dizisi Bitiyor!

İkimizin Sırrı, yaz dizisi olarak karşımıza çıksa da başarı sağlasaydı tüm sezon yayınlanabilirdi. Ne yazık ki ATV'nin verdiği şansı iyi bir şekilde kullanamadı. Diziye gelen tepkiler çoğunlukla olumsuz olunca reytinglerin neden düşük olduğu anlaşılıyor. Hikayedeki bazı mantık hataları da izleyicilerin tepki göstermesine neden oldu. Peki dizi ne zaman final yapacak? Sosyal medyada bir süre gündem olan İkimizin Sırrı dizisiyle ilgili son gelişmeleri aktarıyoruz.

10. Bölümde Final Yapacak

İkimizin Sırrı dizisi 10. bölümde final yaparak ekranlardaki yolculuğunu tamamlayacak. Oyuncu kadrosunda Leyla Feray, Aras Aydın ve Dolunay Soysert başta olmak üzere pek çok isim bulunuyordu. Ancak gelen haberlere dizi yalnızca iki bölüm sonra final yapacak. ATV'nin İkimizin Sırrı dizisi yerine göre hangi yapımla anlaşma sağlayacağı da merak edildi.