ATV Durmuyor Yaza Bomba Gibi Geliyor! ATV’nin Yaz Dizileri…

ATV Durmuyor Yaza Bomba Gibi Geliyor! ATV’nin Yaz Dizileri…

ATV ekranları birbirinden iddia diziler ile yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Yaz aylarını gelmesiyle birlikte birçok dizi ekranlara veda etti. Şimdi ise yerini yaz dizilerine bıraktı. ATV’nin birbirinden iddialı dizileri… ATV’nin yakında başlayacak olan dizisi ne? Yeni dizinin oyuncuları kimler? Dizi ne zaman başlayacak. En önemlisi dizinin konusu ne?

A+A-

Kış aylarında birçok dizi ile reyting rekorları kıran ATV kanalı yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok dizi ile vedalaşmak zorunda kaldı. Yaz ayları için kollarını sıvayan kanal geçtiğimiz haftalarda birbirinden iddialı farklı diziler ile tekrardan gündem olmayı başardı. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı diziler reytingleri ile de başarılar elde edeceğe benziyor.

ATV’nin Renkli Yaz Dizileri!

Pazar akşamları ATV kanalında yer alan Baş Belası dizisi ile iddialı bir giriş yapan kanal izleyiciyi etkilemeyi başardı. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizi ilginç konusu ile izleyiciye kendisini sevdi. Diğer dizimiz ise Kalp Yarası geçen hafta başlayan dizi pazartesi günlerine damga vuracak gibi duruyor. Derin bir yaranın anlatıldığı dizi aynı zamanda yöresel yiyecek ve mekanları ile de dikkat çekiyor. ATV’nin yakında başlayacak dizisi İkimizin Sırrı geliyor…

ATV İkimizin Sırrı Dizisi ile Geliyor!

Drama ağırlıklı olacağı bilinen dizinin yakında başlayacağı biliniyor. Dizinin başrollerinde Aras Aydın, Leyla Feray ve Bestemsu Özdemir yer almaktadır. Yedi yaşındaki kızı Hayal ile ayakta kalmaya çalışan Neva Canpolat’ın çektiği acıların anlatıldığı dizide Neva kızını masallarla güzelliklerle büyütmeye çalışırken peşlerinden gelen kötü adamlar ile dünyaları yıkılır. Zor bir hayatları olan ikilinin yolları bir trafik kazası sonucunda Alp Karahun ile kesişir. Yakında ATV ekranlarında olacak olan dizi şimdiden çok merak ediliyor.