ATV Ekranlarında Bir Skandal Olay Daha! “Kocasını Ayşe ve Oğlu Öldürdü”

ATV Ekranlarında Bir Skandal Olay Daha! “Kocasını Ayşe ve Oğlu Öldürdü”

Kocasını bulmak için Esra Erol programına katılan Ayşe İpek isimli kadın yuvasını kurtarmak için yardım istedi. Canlı yayının devam ettiği sıralarda gelen bir ihbar herkesi şok etti. Ayşe İpek ve Oğlu kocasını mı öldürdü? İtirafları ile herkesi şaşkın bırakan kadın neler söyledi?

A+A-

ATV ekranlarının olmazsa olmazı Esra Erol programında olaylar eksik olmuyor. Yuvasını kurtarmak için Esra Erol programa katılan Ayşe İpek canlı yayına gelen bir ihbar ile şok etti. İhbarda İpek’in ilk eşini öldürdüğü iddia edildi. İlk eşinin yaşadığını söyleyen kadın daha sonra canlı yayına gelen ihbarlara daha fazla dayanamadı ve şu sözleri söyledi; "Eşim gittiği kadınlardan hastalık kapınca tüfekle kendini öldürmüş" dedi. Ayşe İpek’in bu sözlerinden sonra telefonlar susmadı. Daha fazla dayanamayan kadın her şeyi itiraf etti.

Oğlu ile Birlikte Kocasını Öldürdü!

Olay günün anlatan Ayşe İpek, "Oğlum, kayınpederim ve kocam varmış. Bir tartışma olmuş ve oğlum orada babasını öldürmüş. Ben o sırada bahçedeydim. Kayınpederim de olay sonrası oğluma yardım etmiş" dedi. Ayrıca oğlunun hapiste olduğunu da söyledi. Kadının bu itiraflarından sonra canlı yayına bağlanan köylülerden biri kadının ilk eşini Ayşe İpek’in öldürdüğünü iddia etti. Canlı yayına bağlanan kadın İpek’in eşini önce bıçakladığını daha sonra tüfek ile vurup öldürdüğünü söyledi.

Can Güvenliğim Yok

Yeni eş ise duydukları karşısında şok oldu. Yeni eş Ayhan Bey ise olaylardan haberinin olmadığını söyledi. Ayhan Bey, "Bunları şu an duyuyorum, keşke öğrenmeseydim" dedi. Öğrendiklerin şokunu atlatamayan adam can güvenliğinden şüphe ettiğini söyledi.

Etiketler : ,