ATV Ekranlarından Hüzünlü Veda! Kardeşlerim Dizisinin Sezon Finali…

ATV Ekranlarından Hüzünlü Veda! Kardeşlerim Dizisinin Sezon Finali…

ATV’nin en duygu yüklü dizisi Kardeşlerim sezon finali yaptı. Kış aylarının vazgeçilmez dizisi yayınlandığı her bölümde adından söz ettirdi. Dün akşam yayınlanan bölümde de öyle oldu. Kardeşlerim dizisinin sezon finali yürek dağladı. Peki dizide neler oldu? Reyting durumu ne?

A+A-

Cumartesi günleri evimize konuk olan dizi 19 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Her yayınlanan bölüm ile izleyicisini göz yaşlarına boğmayı başaran dizi yine hüzünlü bir veda yaptı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy gibi önemli kişilerin yer aldığı dizide sezon finalinde neler oldu?

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finalinde Neler Oldu?

Dizi yine izleyicisini ağlattı. İlk başta hastaneye kaldırılan Orhan’dan bir iyi birde kötü haber geldi. Orhan hayatı tehlikeyi atlattı fakat yürüyemiyor. Çocuklar bunu duyunca yıkılır. Daha sonra ev sahibi kapıya dayanır ve evi yıktıracağını söyler. Çareyi Akif’te arayan Şengül ise işinden olur. Dizinin ilerleyen sahnelerinde Akif ve Erhan arasındaki tartışma kanlı biter. Tesadüfen orada olan Kadir’e suç kalır. Hüznün hiç eksik olmadığı dizide Kadir’in cezaevine girmesi ile göz yaşları akmaya başlar. Çocuklar yetimhaneye gitmek zorunda kalır. Olaylara ise birisi şahitlik eder. Dizinin sezon finali yine merak edilecek bir şekilde bitti. Peki yeni sezonda kendisine yer bulabilecek mi?

“Umuda kelepçe vurulmaz, bizler umuda aşık çocuklardık”…

Dizi Total’de ve AB’de 1. Olmayı başardı. Durum böyle olunca Kardeşlerim dizisi için 2.sezon onay çıktı. 2.sezon ATV ekranlarında yerini alacak. Dizide kimler oynayacak senaryonun nasıl devam edeceği ise merak edilen konular arasında…

Etiketler : ,