ATV Kanalı 2 Önemli Oyuncusunu Kuruluş Osman Dizisine Verdi! Kuruluş Osman Dizisine Kimler Geliyor?

ATV Kanalı 2 Önemli Oyuncusunu Kuruluş Osman Dizisine Verdi! Kuruluş Osman Dizisine Kimler Geliyor?

Kuruluş Osman dizisine damgasını vuran oyuncu transferleri dikkat çekti. Peki sevilen diziye hangi oyuncular katılacak? İşte diziyle ilgili son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz. ATV'de yayınlanacak diziye ilişkin oyuncu kadrosu hakkında da bilgi vereceğiz. İki diziden iki farklı oyuncu gelecek.

A+A-

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümüne iki önemli oyuncu geliyor. İlk oyuncunun Hercai ikinci oyuncunun ise Kalp Yarası dizisinden olduğu açıklandı. Oyuncu kadrosuna yeni isimler katmayı ihmal etmeyen Kuruluş Osman'daki son gelişmeler dikkat çekti. ATV dizisine yine aynı kanala ait çeşitli dizilerden oyuncu transferi olacağı haberi iletildi. İşte sevilen yapıma dair son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor.

Diziye Kimler Katılacak?

Hercai dizisinde Cihan Şadoğlu karakterine hayat vermiş olan Serdar Özer, dizideki yerini aldı. Artık Kuruluş Osman dizisinde oynayacak. Böylelikle sevilen diziyle ilgili önemli gelişmeler meydana gelecek. Oyuncu hangi karaktere hayat verecek henüz bilinmiyor. Ancak yakında bir açıklama yapılacaktır ve karakteri hakkında bilgi verilecektir.

Kalp Yarası'ndan da Oyuncu Geliyor!

Öte yandan Kalp Yarası dizisindeki performansı ile dikkat çekmiş olan güzel oyuncu da dizideki yerini alacak. Yağmur Tanrı Sevsin ve Gökhan Alkan'ın başrolde oynadığı dizide Betül karakterine hayat vermiş olan Zehra Yılmaz, diziye katıldı. Başarılı ismin hangi karakteri canlandıracağı henüz kesinleşmedi.