ATV Komedi Dizilerinden Bıktı! Yeni Dizi Duygu Dolu Anlar Yaşatacak..

ATV Komedi Dizilerinden Bıktı! Yeni Dizi Duygu Dolu Anlar Yaşatacak..

ATV her yaz sezonunda olduğu gibi bu sezonda birbirinden farklı çeşitli diziler ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Bu yaz çoğunlukla aksiyon ve komedi dizileri ile seyircisi ile buluşan ATV bunlara ek olarak yeni bir dram dizisi ile geliyor. Yeni dizi herkesi çok etkileyecek.

A+A-

ATV ekranlarında çok yeni bir dram dizisi daha başlayacak. Bu yaz sezonunda Baş Belası ve son olarak Kalp Yarası gibi birbirinden iddialı yeni projelerle yayın akışını boş bırakmayan ATV yarın akşam birinci bölümüyle ekrana gelmesi planlanan İkimizin Sırrı dizisi ile de zaten yüksek olan reyting oranlarını daha da arttıracak. Uzun zamandır beklenen dizi bakalım istediği reyting oranlarına ulaşabilecek mi ?

İkimizin Sırrı yarın akşam başlıyor!

İkimizin Sırrı dizisi yarın akşam yayın hayatına başlayacak. Dizinin reytinglere tutunabilmesi için normalde pazar akşamları ekrana gelen Baş Belası dizisi farklı bir güne alınmış ve geçtiğimiz akşam yani cuma güne ekranlara gelmişti. Pazar günü kanalların yayın akışı boş olduğu için İkimizin Sırrı dizisinin reytinglere tutunabilme ihtimaline yüksek gözüyle bakılıyor. Tabi bu gelecek sonuçlarla belli olacak.

İkimizin Sırrı hikayesi ile çok etkileyecek..

İkimizin Sırrı dizisinin senaryosu sanılanın aksine komedi değil, dram. Çok duygusal bir senaryoya sahip olan dizi bu özelliği ile izleyenlerini çok etkileyerek onlara duygusal anlar yaşatacak.