ATV Müge Anlı İle Yolları Ayırdı! Müge Anlı'nın Yerine Gelecek İsmi ATV Açıkladı

ATV Müge Anlı İle Yolları Ayırdı! Müge Anlı'nın Yerine Gelecek İsmi ATV Açıkladı

ATV ekranlarında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından büyük şok… Duyanlar inanamadı. Programın sunucusu değişiyor. Müge Anlı koltuğunu Seda Sayan’a mi kaptırıyor? Sezon finalinde Seda Sayan’a gönderme yapan Müge Anlı neler söyledi? İkili arasında geçmişte neler olmuştu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sunucusu Seda Sayan mı?

A+A-

 

Hafta içi her gün ekranlarımızda olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekrana geldiği ilk bölümden bu yana herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Neredeyse 15 yıldır ekranlarda olan programda ele alınan konular çözülen cinayetler ülke gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor. Programın başarılı sunucusu Müge Anlı ise konuşması, duruşu ve sempatik tavırları ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Programın sezon finali yapmasıyla birlikte bomba bir iddia gündeme geldi. Programı artık Seda Sayan sunacak…

Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programından Ayrılıyor Mu?

ATV’nin reyting rekortmeni programından şok değişiklik. Alınan bilgiye göre Müge Anlı programdan ayrılacak ve yerine Seda Sayan geçeceği konuşulmaya başlandı. Bu haberden sonra sosyal medya ayağa kalktı. ATV’ye çok sert tepkiler göstermeye başladılar. Bilindiği üzere Seda Sayan’ın daha öncede birçok kişiyi işinden ettiği yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Peki Seda Sayan ve Müge Anlı neden küs?

Seda Sayan ve Müge Anlı Arasında Neler Oluyor…

 Bir ödül töreninde iddiaya göre Seda Sayan, Müge Anlı’ya sarılmak istiyor ancak herkese karşı mesafeli olan Müge Anlı sarılmak istemiyor. Bunun üzerine kızan Seda Sayan ödülünü alıp oradan ayrılırken gazetecilere açıklama yapıyor. Açıklamada Müge Anlı için ağıza alınmayacak sözler söylüyor. Bu yüzden uzun yıllardır ikilinin arası açık. En son Müge Anlı’nın programında genç bir hayran Müge Anlı’ya “Sabahların sultanısınız” dedi. Bunun üzerine Anlı ise “Ben programı kapatıyorum ama sabahların sultanı Seda Sayandır. Biz onun unvanını elinden almayalım” dedi.