ATV Yeni Dizisi Destan'la Çok İddialı Geliyor! Destan Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak ?

ATV Yeni Dizisi Destan'la Çok İddialı Geliyor! Destan Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak ?

ATV ekranlarında çok yeni bir dizi daha başlayacak. Adı Destan olan dizinin ne zaman yayınlanacağı büyük bir merakla bekleniyorken, dizinin takipçileri şimdiden çok heyecanlı. Peki Destan dizisi hangi tarihlerde ekrana gelecek ?

A+A-

ATV ekranlarında yine tarih içerikli bir dizi başlıyor. Dizi aslında tamamen tarihi bir olayı anlatmayacak olsa da, geçmiş bir zamanda geçiyor. Eski Türklerin yaşam hikayeleri ve kahramanlarını anlatacak olan Destan dizisinin yayın tarihi de merakla bekleniyor. Peki Destan dizisi ne zaman ekranlara gelecek ?

Destan dizisi ne zaman başlıyor ?

ATV dizisi Destan'ın normalde 7 Kasım pazartesi gününde başlaması bekleniyordu. Ama dizi o tarihte beklenildiği gibi ekranlara gelmedi. Dizinin bu tarihte yayınlanmaması ile beraber sosyal medyada dizinin yayın tarihi ile ilgili çok çeşitli paylaşımlarda bulunmasa da, şimdilik sizlere kesin bir bilgi vermemiz mümkün değil. Gelen tahminler şimdilik sadece birer tahminden itibaret.

Yayın tarihi en yakın zamanda paylaşılacak...

Yayın tarihi şimdilik belli olmasa da, en yakın tarihte izleyicilerle paylaşılacak. Dizinin yayın tarihini ilk siz öğrenmek istiyorsanız Destan dizisinin sosyal medya hesaplarını takip edebilir ya da güncel olarak haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizde diziler ile ilgili tüm haberle çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Etiketler : , ,