ATV’nin Efsane Dizisi Geri Dönüyor! Yer Yerinden Oynayacak…

ATV’nin Efsane Dizisi Geri Dönüyor! Yer Yerinden Oynayacak…

Bir zamanların ATV ekranlarında yer alan Ezel dizisi geri dönüyor. Ekrana geldiği her bölüm ile izleyicinin nefesini kesen dizisi final yaparak ekranlara veda etmişti. Final sahnesi dizinin yeni bir senaryo ile devam mi edecek acaba şeklinde yorumlanmasına sebep olmuştu. Birbirinden Usta ismin yer aldığı Ezel dizisi geri mi dönüyor… Ezel Dizisinin Konusu ne…

A+A-

 

2009 yılında ATV kanalı ile izleyicisi ile buluşan dizi yayınlandığı günden itibaren gündem olmaya devam ediyor. Dizi 2011 yılında bitti fakat dizinin hala çok fazla hayranı bulunmaktadır. Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere ve Haluk Bilginer gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi ekranlara geri dönüş mü yapacak ya da dizinin hayranları o şekilde mi yorumluyor.

Ezel Dizisi Geri Mi Dönüyor….

Sadakatsiz dizisinin başrollerinde yer alan Cansu Dere’nin diziden ayrılacağı iddia edil. Daha sonra Kenan İmirzalıoğlu'nun takipçileri de Ezel geri geliyor söyleminde bulundu bu haber sosyal medyayı sallarken dizinin final sahnesinde Ezel’in oğlu Can’ın görülmesi Ezel’in ölmediği ve dizinin ilerleyen zamanlarda devam edebileceği sinyallerini vermişti. Bu iddialar üzerine dizinin hayranları Ezel dizisi yeniden mi dönüyor yorumları yapmaya başladı.

Ezel Dizisinin Konusu…

Ömer, Eyşan’a aşık bir genç adamdır. Eyşan ise dolandırıcı bir adamın kızıdır. Babasının yanından kaçıp teyzesine sığınan Eyşan burada Ömer ile tanışır ve ikili birbirine aşık olur. Cengiz ise Ömer’in en yakın arkadaşıdır ve aynı zamanda Eyşan’a aşıktır. Eyşan’ın babası yıllar sonra diğer kızı Bahar’ın hastalığını kullanarak Eyşan’ı bir hırsızlık planının içine sürükler ve suçu Ömer’in üzerine atarlar. Cezaevine giren Ömer’in hayatı burada tanıştığı Dayı isimle birlikte tamamen değişir.

Etiketler : ,