ATV’nin Yeni Dizisi Kalp Yarası Bomba Gibi Geldi! Kalp Yarası Dizisinin Sırrı Ne…

ATV’nin Yeni Dizisi Kalp Yarası Bomba Gibi Geldi! Kalp Yarası Dizisinin Sırrı Ne…

ATV’nin yeni yaz dizisi bomba etkisi yarattı. Dün akşam izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası dizisi izleyici tarafından tam puan aldı. Sosyal medyada gündem olan dizide neler oldu? Kalp Yarası dizisinin Reyting sonuçları ne? Dizinin hayranları ilk günden neler söyledi? Kalp Yarası Dizisine dair her şey…

A+A-

 

Pazartesi günü ilk bölümü ile ekran karşısında olan Kalp Yarası dizisi sosyal medyanın en çok konuşulan dizileri arasında yerini aldı. Geçtiğimiz haftalarda birçok yeni dizi başlamış fakat hiçbir dizi ilk bölümü ile bu kadar ses getirememişti.  Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanan Kalp Yarası dizisi gecenin parlayan yıldızı oldu.

Kalp Yarası Dizisi Oyuncuları!

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin ekranlara iddialı bir yapım ile geri döndü dizideki Ayşe karakteri samimi ve doğallığı ile dikkatleri üzerine çekti. Dizinin diğer başrol oyuncusu ise en son Yasak Elma dizisinde yer alan Gökhan Alkan oldu. Başarılı dizinin çekimleri Antakya’da gerçekleşmektedir. Dizi totalde 4, AB’de ise 9 sırada yer aldı. İlerleyen günlerde ise reytinglerin daha da yükselmesi bekleniyor.

 

Kalp Yarası Dizisinde Neler Oldu?

İhanet ile başlayan aşk evlilik hazırlığı yapan Ferit hiç beklemediği bir anda nişanlısı ve çocukluk aşkı tarafından ihanete uğradı. İhanetin acısı ile İstanbul’a giden Ferit hiç beklemediği anda Ayşe ile karşılaştı. Hande ve Yaman’ın ihaneti sonrasında Ferit sahte bir evlilik planı yapmaya başladı. Heyecanın bir an eksik olmadığı dizinin ikinci bölümü merakla bekleniyor. Dizinin hayranları ise diziyi çok beğendiklerini ve yeni bölümü sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.