Ayçiçek Yağında O Markette 2 Al 1 Öde Kampanyası! Gören Duyan Soluğu O Markette Aldı

Ayçiçek Yağında O Markette 2 Al 1 Öde Kampanyası! Gören Duyan Soluğu O Markette Aldı

Onur Market'ten sadece 17-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan muhteşem bir fırsat! 2.500 TL değerindeki ana kategori alışverişinize ek, 5 litre ayçiçek yağı tamamen ücretsiz! İndirimleri kaçırmayın, Onur Market'te alışveriş keyfini artırın.

A+A-

Ayçiçek yağı fiyatlarındaki sürekli artış, birçok vatandaşın zorlu geçim mücadelesini daha da zorlaştırıyor. Ancak, bu sıkıntılı dönemde Onur Market gibi birçok market, ayçiçek yağı fiyatlarında düzenledikleri kampanyalarla vatandaşlara nefes aldırıyor.

Onur Market'ten Heyecan Verici Bir Haber: 5 Litre Ayçiçek Yağı Bedava!

Onur Market, yepyeni bir kampanya ile karşınızda! Market, kampanyaya katılan müşterilere tam 5 litre ayçiçek yağını bedava vereceğini duyurdu. Bu kampanya kapsamında markete olan ilgi oldukça yüksek.

aycicek-001.jpg

Ayçiçek Yağı Kampanyası Detayları

Onur Market'in düzenlediği bu kampanyada, katılım şartları oldukça basit. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 17-30 Kasım 2023 tarihleri arasında 2.500 TL değerinde ana kategori alımı yapmaları yeterli olacak. Kampanya, tüm bireysel müşterilere açıktır ve belirli markaların 5 litrelik dar pet ayçiçek yağları da kampanya dahilindedir.

Katılım Koşulları

  • Kampanya, 17-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tüm bireysel müşterilere açıktır.
  • Kampanyaya tanımlanan 5 litrelik dar pet Bizim/Ona Ayçiçek yağları kampanya kapsamındadır.
  • Her müşteri, kampanya döneminde yalnızca bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya, tek seferde yapılan Çuval Şeker, Cep TL yüklemesi ve Tekel ürünleri hariç, KDV dahil 2500 TL'lik alımlarda geçerlidir.

aycicek-005.jpg

Ücretsiz Ayçiçek Yağı Nasıl Alınır?

Müşteriler, kampanyaya dahil olan 5 litrelik dar pet ayçiçek yağını sepetlerine eklediklerinde ve belirtilen kampanya şartlarını sağladıklarında yağları ücretsiz olarak alabilirler. Bu harika fırsat, aynı dönemde geçerli olan "1.000 TL ana kategori alımına 100 TL puan HEDİYE!" kampanyasıyla birleştirilemez.

Onur Market'in bu büyük kampanyası, vatandaşların ekonomik zorluklarını hafifletmek ve alışverişlerini daha uygun hale getirmek için sunuluyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın, Onur Market'e uğrayın ve 5 litre ayçiçek yağınızı bedava almanın keyfini çıkarın