Ayrılığa Dayanamayan Damla Sönmez ve Ushan Çakır Barıştı!

Ayrılığa Dayanamayan Damla Sönmez ve Ushan Çakır Barıştı!

2012 yılında aşk yaşamaya başlayan çift 2018 yılında nişanlanış 3 yıl nişanlı kalan çift daha sonra ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Ayrılık sebepleri ne? Damla ve Ushan çifti nasıl barıştı? Ushan Çakır, Damla Sönmez’in fotoğrafının altına ne yorumu yaptı? Güzel oyuncu bu yorum karşısında nasıl bir tepki verdi?

A+A-

Çukur dizisinin Efsunu tatilde. Dizinin final yapması ile birlikte başarılı oyuncu Damla Sönmez tatile çıktı. Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan güzel oyuncu takipçilerini kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Damla Sönmez eski nişanlısına geri mi dönüyor?

Damla Sönmez ve Ushan Çakır

İlişkileri ile gündemden düşmeyen çift 2018 yılında nişanlanmışlardı. Çiften evlilik haberleri beklenirken birden ayrılık haberi geldi. Ayrılıkları çok konuşulmuş ve Damla Sönmez’in bir türlü evliliklerinin gerçekleşmemesi ve bu durumdan bıkıp usandığı için ilişkilerinin bittiği haberleri çıkmıştı. Çiftten bir açıklama ise gelmedi. Ünlü çift barıştı mı?

 

Ünlü Çift Barıştı!

Ayrılığa daha fazla dayanamayan çift barıştı. Sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeye başlayan çift barıştılar mı acaba iddialarını güçlendirmişti. Daha sonra Damla Sönmez Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına ise “It’s officially here. I am officially here. Şükür” notunu paylaştı. Bunun üzerine Ushan Çakır fotoğrafın altına yorum yaparak “Oh” yazdı. Damla Sönmez ise cevap olarak eski nişanlısına kalp emojisi gönderdi.  Bu paylaşımlardan sonra ikilinin barıştığı haberleri yapılmaya başlandı.