Aziz Dizisi Sezona Nasıl Başladı? Arka Sokaklar Rakiplerine Göz Açtırmadı..

Aziz Dizisi Sezona Nasıl Başladı? Arka Sokaklar Rakiplerine Göz Açtırmadı..

Aziz dizisi yayın hayatına geçtiğimiz akşam başladı. Çok büyük iddialarla sezona adım atan dizinin reytinglerde nasıl bir performans gösterdiği bugün belli oldu. Açıklanan reyting sonuçları dizinin takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı.

A+A-

Show TV ekranlarında yeni sezona damga vurması beklenen çok yeni bir dizi daha başladı. Geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle ekranlara gelen Aziz dizisi gerek konusu, gerek oyuncu kadrosu her yönü ile büyük bir dikkat çekti. Dizi daha ilk bölümünden kendine ait bir kitle oluşturdu bile. Dizinin ilk bölümüyle aldığı reyting sonuçları ise belli oldu..

Aziz dizisi ilk bölümünden nasıl reytinglere ulaşıldı ?

Geçtiğimiz günün reyting sonuçları sonunda açıklandı. Açıklanan sonuçlarda aldığı reyting en çok merak edilen proje tahmin ettiğiniz gibi sezonunun yeni dizisi Aziz oldu. Aziz dizisinin aldığı reytingler beklenildiği kadar büyük olmasa da, yine de idare eder görüldü

İşte merakla beklenen reyting sonuçları;

reyting-06112021-csf4.jpg

Aziz dizisinin reytinglerini arttırması bekleniyor..

Aziz dizisinin reytinglerini gelecek haftalarda ilk bölümüne göre daha da arttırması bekleniyor. Aziz gibi çok iddialı bir projenin bu reyting sonuçlarıyla yetinmeyeceği reytinglerini arttırmak için çok büyük çabalar göstereceği bekleniyor. Aziz dizisi aynı gün yayınlanan rakiplerini ilerde çok daha fazla zorlayacak gibi duruyor.