Aziz Dizisinden Merakla Beklenen İlk Sahne! Bu Dizi Kesin Tutar..

Aziz Dizisinden Merakla Beklenen İlk Sahne! Bu Dizi Kesin Tutar..

Show TV ekranlarında çok yeni bir dizi macera daha başlıyor. Kadrosunda Murat Yıldırım başta olmak üzere birçok yıldız oyuncuyu barındıracak Aziz dizisinin yayın gününe gelmiş bulunuyoruz. Dizi ekranlara gelmeden ilk sahnesi seyirci ile paylaşıldı.

A+A-

Kadrosunda Suskunlar dizisiyle şöhretini bütün ülkeye yaymış olan, son olarak yine Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Ramo dizisinde başrol karakteri canlandıran yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım'ın bulunduğu Aziz dizisi bu akşam ilk bölümüyle Show TV'de seyircilerini ağırlayacak. İddialı diziden yeni detaylar geldi.

Aziz dizisi ilk bölümüyle sizleri bekliyor!

Aziz dizisi bu akşam yayınlanacak bölümüyle ilk defa seyircileri ile buluşacak. Aziz dizisinin başlamasına bugünden itibaren sayılı saatler kalmış bulunuyor. Kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu gibi birbirinden yetenekli isimleri bulunduran Aziz dizisi saat 20:00'de Show TV ekranlarında...

Murat Yıldırım Aziz'den sonra Ramo müjdesini verdi..

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın hayranları kendisine Ramo dizisi ile ilgili çok sık sorular soruyordu. Murat Yıldırım bu sorulara geçtiğimiz günlerde cevap verdi. Oyuncu açıklamalarında Ramo'nun film ya da dijital platform dizisi olarak yeniden seyircilerle buluşabileceğini belirtti. Bu açıklama sonrası uzun zamandır hayal kırıklığı yaşayan Ramo oyuncularının keyfi yerine geldi.