Baba Dizisi Senaryosunu Değiştiriyor. Dizi Yeni Kararlar Aldı

Baba Dizisi Senaryosunu Değiştiriyor. Dizi Yeni Kararlar Aldı

Fox TV ekranlarında salı günü izleyiciler ile buluşan Baba dizisi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmişti. başrolünde Haluk Bilginer'in yer almasıyla izleyiciler diziden etkilenmişti. alınan bilgiler neticesinde Haluk Bilginer'in başrollerinde yer aldığı dizi istenilen reytingleri elde edemedi. işte haberin tüm detayları...

A+A-

Show TV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Baba dizisinin başrollerinde Haluk Bilginer dışında Tolga Sarıtaş da yer alıyor. kemik izleyici kadrosu sahip olan Baba dizisi ne yazık ki istenilen reytingleri elde edemedi.

Baba Dizisi İstenilen Reytingleri Elde Edemedi

ilk etapta izleyicinin dikkatini çeken baba dizisi ardından beklentileri karşılamadı. Salı günü ekranlara gelen dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. rakipleri karşısında geri planda kalan Baba dizisi senaristlerin de dikkatimi çekti. izleyiciler dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor. ilk etapta dikkatleri üzerine çekse de dizi bir süre sonra İstenilen başarıyı yakalayamadı. ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Destan, Baba dizisini her defasında geride bırakıyor. Alınan bilgiye göre Baba dizisinde İlhan ve Büşra çifti için özel bir düzenleme yapmaya karar verdi.

Baba dizisinin senaryosunda bu hikayeyi daha da güçlendirmek için yeni atılımlar atılacak. Yani senaryo ekibinin giderek bu aşk hikayesine daha da yoğunlaşarak diziyi ayakta tutmaya çalışacak.

Etiketler :