Baba Dizisi Setindeki Başrol Oyuncuları Çalışanlar Şikayet Etti! Baba Dizisi Çekimleri Durdu!

Baba Dizisi Setindeki Başrol Oyuncuları Çalışanlar Şikayet Etti! Baba Dizisi Çekimleri Durdu!

Show TV Baba dizisiyle ilgili yaşanan gelişme dikkat çekti. Pek çok kişinin ilgi ile takip ettiği dizide neler oluyor? Sevilen dizinin setinde çeşitli tartışmalar yaşandı. İşte son dakika gelişmeleri ve dizinin iptal olma olasılığı üzerine bazı değerlendirmeler...

A+A-

Show TV'de yayınlanan Baba dizisinin çekimlerine ilişkin güncel gelişmeler yaşanıyor. Pek çok kişi yaşananlara anlam veremedi. Son zamanlarda büyük dikkat çeken bu durum karşısında dizinin yeni bölümü çekilemeyebilir. Çünkü dizi setinde bazı problemler olduğu görüldü. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in başrolde oynadığı dizinin setinde çalışanlar şikayetçi oldu. Ağır çalışma koşulları fazlasıyla etkiledi ve bu duruma tepkisiz kalmadılar. Şimdi ise ne gibi gelişmeler meydana gelecek heyecanla bekleniyor.

Sinema Emekçiler Sendikası'na Şikayet Ettiler!

Yaşadıkları durumu Sinema Emekçiler Sendikası'na şikayet eden set ekibi, bu konuda yardım bekliyor. 16 saate kadar çalıştıkları gerekçesi ile gündeme geldiler. Dolayısıyla insanın sınırlarını zorlayacak seviyede olan bu çalışma koşullarından sonra dizi için yeni düzenleme gelebilir.

Çekimler İptal Olacak mı?

Dizi çekimlerinin iptal olabileceği iddia edilse de henüz bu konuda net bir açıklama gelmiş değil. Eğer sendika bu sıkıntıyı çözebilirse Baba dizisi çekimleri kaldığı yerden devam eder ve herhangi bir sorun yaşanmaz.