Baht Oyunu Dizisinde Dikkat Çeken Detay! Bu Gelişme Dizinin Reytingini Uçuracak!

Baht Oyunu Dizisinde Dikkat Çeken Detay! Bu Gelişme Dizinin Reytingini Uçuracak!

Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Ancak dizi yayınlanmadan önce Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel detayı dikkatleri üzerine çekti. Çiftin arasında nasıl bir bağ var? İki oyuncu da daha şimdiden farkını hissettirdi. Baht Oyunu dizisi ne zaman başlayacak?

A+A-

Baht Oyunu dizisi ilk bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Dizinin kısa sürede bu kadar popüler olması diziyi takip eden etmeyen herkesin dikkatini çekti. Çünkü başrollerde kısa süre önce Hekimoğlu'nda oynayan Aytaç Şaşmaz ile sevilen oyuncu Cemre Baysel yer alıyor. İkilinin arasındaki uyum sosyal medyada çok konuşuldu. Peki Baht Oyunu dizisiyle ilgili beklentiler neler? Öyle paylaşımlar yapılıyor ki dizi şimdiden zirveye oturacak gibi duruyor!

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel Çok Sevildi!

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel arasındaki uyum dikkat çekiyor. Birbirlerine yakıştıkları gibi oyunculukları da oldukça başarılı. Bu durumda da oyuncuların hayranları büyük bir şok yaşadı. Çünkü bu kadar fazla iyi anlaşacakları düşünülmemişti. Yaz dizisinin güzel bir kıvamda olması da izleyicileri sevindirdi. Dizi, yayına başladığı andan itibaren rakiplerine nefes aldırmayacak.

Baht Oyunu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D'de yayınlanacak Baht Oyunu dizisi 15 Haziran Salı akşamı başlayacak. İlk bölümü heyecanla beklenmekte. Dizi, total, AB reyting gruplarında farkını ortaya serecek. Ancak dizinin konusu da burada büyük önem taşımakta. Etkili bir senaryo olmaz ise hayal kırıklığı yaşanabilir. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar ve Anıl Çelik'te oynuyor.