Baht Oyunu Dizisinden Bomba Gibi Kadro! Baht Oyunu Ne Zaman Başlıyor?

Baht Oyunu Dizisinden Bomba Gibi Kadro! Baht Oyunu Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlamaya başlayacak dizi için geri sayım başladı. Geride bıraktığımız sezonda birbirinden iddialı birçok dizi ile gündeme gelen Kanal D yine bomba gibi bir dizi ile yeni sezona başlamayı hedefliyor. Baht Oyunu dizisinin kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor?

A+A-

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon birçok dizi yayınlanmıştı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Sadakatsiz, Camdaki Kız ve Arka Sokaklar gibi reyting rekortmeni dizilerin ara vermesiyle birlikte kanal yeni diziler için anlaşma yapmaya başladı. 

Baht Oyunları Dizisinin Konusu ne?

Baht Oyunları dizisinin konusu, ailesinin kadınları tarafından küçüklükten itibaren aklına inançları işlenen ve bu inançları peşinden giden Ada’nın hikayesi anlatılacaktır. İnançlarına göre ilk aşkıyla mutlu olmazsa asla mutlu olamayacağını düşünen Ada ilk aşkının peşinden giderken hayat karşısına birçok sürpriz çıkartacak.

 

Baht Oyunu Dizinin Oyuncu Kadrosu!

 Dizinin başrollerini Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

 

Baht Oyunu dizisi ne zaman başlıyor?

Dizinin 15 Haziran Salı akşamı 20:00’de Kanal D ekranlarında olması bekleniyor. Yazın iddialı dizileri arasında yer alan Baht Oyunu dizisi enerjik kadrosu dikkat çekiyor.

Etiketler : ,