Baht Oyunu Dizisinden Kötü Haber Geldi! Seyirci Şaşkına Döndü…

Baht Oyunu Dizisinden Kötü Haber Geldi! Seyirci Şaşkına Döndü…

Kanal D’nin gözde dizilerinden birisi olan Baht Oyunu kısa bir süre önce hayatımıza dahil oldu. Dizi ilk bölümleri ile büyük başarılar elde edemese de daha sonra almış olduğu reytingler ile kendini toparladı ve en başarılı diziler arasına girmeyi başardı. Sosyal medyada her hafta gündem olmayı başaran diziden kötü bir haber geldi. Herkes bu habere çok üzülecek…

A+A-

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrollerinde yer aldığı Baht Oyunu dizisinin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu üstlenmektedir. Dizi ilk bölümleri ile beklenen reytingleri ve ilgiyi göremese de ilerleyen bölümlerde kendisini sevdirmeyi başardı. Başrol oyuncularının uyumu ve sempatik tavırları ekran başındaki izleyicinin günlünü fethetti. Bu uyum sayesinde dizi her geçen gün daha çok sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Baht Oyunu Dizisinden Kötü Haber…

Sosyal medyada #BahtOyunu etiketi ile en çok konuşulan konular arasında yer alan Baht Oyunu dizisinden kötü haber geldi. Başarılı yapım bayram tatili sebebiyle bir hafta bölüm yayınlamayacak ve 27 Temmuz Salı akşamı yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Bu haber dizinin takipçilerini derinden üzdü.

Baht Oyununda En Son Ne Oldu!

Dizinin 5.bölümünde ortalık iyice karışmaya başladı. Bora, Ada’yı sıkıştırmaya devam ediyor. Diğer bir taraftan ise Ada ve Rüzgar’ın evlilik sırları yavaş yavaş ortaya çıkamaya başladı. Zor durumda kalan ikili birlikte hareket etmek zorunda kalır. Bora yeni içerik konusu ararken Ada, Rüzgar’dan intikam almak için beyaz evlilik fikrini ortaya atar. Bu fikir Bora’nın hoşuna gider ve hem Tuğçe’nin hem de Ada’nın bu konu hakkında yazı yazmasını ister. Sırların yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığı dizide neler olacağı ise merakla bekleniyor.