Baht Oyunu İlk Bölümüyle Ekrana Geliyor! Dizi Hangi Günler Yayınlanacak?

Baht Oyunu İlk Bölümüyle Ekrana Geliyor! Dizi Hangi Günler Yayınlanacak?

Kanal D'nin ilgi çeken projelerinden biri olan Baht Oyunu, ne zaman yayınlanacak? Dizinin yayın tarihi açıklandı. Ayrıca oyuncu kadrosuna da önemli isimler dahil oldu. İşte Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in oynadığı dizide yaşanacaklar...

A+A-

Kanal D'de yayın hayatına başlayacak olan Baht Oyunu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizide adeta genç oyuncu fırtınası esecek. Aşkın ve komedinin bir arada olacağı dizi ilginç sahnelerle izleyicileri etkileyecek. Adeta yaz dizisi kıvamında olan bu dizinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi merak ediliyor. Baht Oyunu ne zaman başlayacak?

Baht Oyunu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu, 15 Haziran Salı günü yayın hayatına başlıyor. Dizinin bir süredir ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Her hafta Salı günü ekrana geleceği kesinleşti. Ayrıca ilk bölümünde elde edeceği reytinge göre de bir değerlendirme yapılacak. Beklentileri karşılar ise ekrandaki yerini uzun süre sağlamlaştırabilir.

Baht Oyunu Oyuncu Kadrosu

Baht Oyunu dizisi başrolünde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel oynuyor. İki oyuncunun da oldukça genç ve başarılı isimler olduğunu vurgulayalım. Aytaç Şaşmaz holding patronu olarak karşımıza çıkarken Cemre Baysel ise holding çalışanı rolünde oynayacak. Ayrıca İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli de diziye dahil oldu. Ünlü oyuncu geçiti gibi olan dizinin ne kadar başarılı olacağını göreceğiz.