Balkan Ninnisi Fragmanında Dikkat Çeken Detay! Dizi Başlamadan Bitebilir!

Balkan Ninnisi Fragmanında Dikkat Çeken Detay! Dizi Başlamadan Bitebilir!

TRT 1'de ekrana gelecek Balkan Ninnisi dizisinde dikkat çeken bir detay bulundu. İzleyicilerin fark ettiği bu detayla birlikte yaşananlar gözler önüne serilecek. Peki ya dizi başlar başlamaz final mi yapacak? Gündemde bomba etkisi yaratacak bu gelişme yine şaşırtıyor.

A+A-

Balkan Ninnisi'ne ait ilk fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda değerli isimlerin bulunduğu diziye dair çeşitli detaylara yer veriliyor. Öyle ki artık ilgi odağı haline gelen diziye dair merak edilenler yanıt bulacak. TRT 1'de ekrana gelen dizinin şimdiden ilk izlenimi fazlasıyla başarılı bulundu. Ancak dizideki bir detay izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Oyuncular Çok Sevilecek!

Oyuncu kadrosunda yer alan Özlem Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk'ün yanı sıra Erdal Özyağcılar'ı da göreceğiz. Başarılı oyuncunun uzun zaman sonra bu tarz bir dizide tekrar oynaması sevindirdi. Bölge insanı ile olan iletişimi oldukça kuvvetli ve kendisinin uzmanlık alanlarından biri diyebiliriz. Bu tarz yapımlarda rol almayı çok seviyor.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Balkan Ninnisi'nin tanıtımı yapıldı ancak dizinin ne zaman başlayacağı henüz paylaşılmadı. Dolayısıyla büyük bekleyiş sürüyor. Bakalım sevilen yapım ile ilgili neler öğreneceğiz? Gündemde bomba etkisi yaratacak bu gelişme ve çok daha fazlası ortaya çıkacak. Dizi, genel olarak ilgi çekmekte.