Baraj Dizisinden Yasak Elma’ya Bomba Gibi Transfer! Yasak Elma Dizisi Şaşırtmaya Devam Ediyor…

Baraj Dizisinden Yasak Elma’ya Bomba Gibi Transfer! Yasak Elma Dizisi Şaşırtmaya Devam Ediyor…

FOX TV ekranlarında yer alan Baraj dizisinin başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz son dönemlerde ekranlarda sıkça duyduğumuz isimlerden birisidir. Başarılı oyuncu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Yine FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine transfer olduğu konuşuluyor. Bu iddialar hakkında Biran Damla Yılmaz ne söyledi?

A+A-

Biran Damla Yılmaz daha önce Kırgın Çiçekler, Canevim ve son olarak Baraj dizisinde rol alan başarılı oyuncu yeteneği kadar aşk hayatıyla da gündemlerden düşmüyor. Baraj dizisinde yardımcı yönetmen olan Deniz Can Çelik ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış ve başarılı oyuncu şimdilik her şeyin yolunda olduğunu söylemişti. Biran Damla Yılmaz Yasak Elma Dizisine mi katılıyor?

Yasak Elma Dizisine Sürpriz İsim!

Geçtiğimiz sezonun başarılı dizilerinden birisi olan Yasak Elma son dönemlerde başrol oyuncularının diziden teker teker ayrılması ile sarsıldı.  En son dizinin Hasan Ali Başkanı, Erdal Özyağcılar’ın ayrılması ile dizinin artık başlamayacağı bile iddia edildi. Şu an için dizinin başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay bulunmakta çıkan haberlere göre ise Biran Damla Yılmaz’ında başarı diziye katılması için teklifin gittiği yönde.

Baraj Dizisinin Nehir’i Yasak Elma Dizisine Mi Transfer Oluyor…

Biran Damla Yılmaz hakkında alınan bilgilere göre dizi ile anlaşma noktasında oldukları haberleri geldi. Genç oyuncudan henüz net bir açıklama gelmez iken yaptığı bir açıklamada içine sinecek bir senaryo beklediği ifade etmişti.