Baraj Dizisini RTÜK'e Şikayet Ettiler! Baraj Dizisi Final Yapıyor

Baraj Dizisini RTÜK'e Şikayet Ettiler! Baraj Dizisi Final Yapıyor

RTÜK tarafından Baraj dizisinin son bölümü ile ilgili bir ceza geliyor. Dizinin bundan sonraki durumunu RTÜK tarafından gelecek olan cezanın belirleyeceği bildiriliyor. Baraj dizisine gelecek olan ceza haberinin yayılmasının ardından buna neyin sebep olduğu da merak konusu olmaya başladı. Son bölümde yaşananlar ve buna verilecek olan ceza dizinin finali mi olacak konuları da merak edilmeye başlandı.

A+A-

Baraj dizisinin son bölümünde yaşanan sahnelerin RTÜK’e şikayet edilmesi üzerine dizinin geleceği merak edilmeye başlandı. Çok sayıda şikayet gelmesi üzerine RTÜK diziye ceza verdi. 31.bölümü yayınlanan diziye sosyal medya üzerinden de çok fazla tepki gösterildi.

Nehir’in Oyunu Herşeyin Sebebi

Dizinin başkarakterleri Nehir ve Nazım arasında yaşananlar eleştirilere sebep oldu. Hamile olduğunu söyleyen Nehir sahte doktor ile bunu kanıtlamaya çalışır. Nehir Nazım’a sahte doktor aracılığı i ile hamile olduğunu söyler. Nazım da her şeye inanır ve istenen her şeyi yapar.  Nehir’in bu yaptığının kötü örnek olduğu düşünülerek izleyenler tarafından RTÜK’e şikayetler yağmaya başlar.

Nehir ile Nazım dünyaya gelecek olan bebekle ilgili heyecanlı bir bekleyişe girerler. Nehir bebekle ilgili Nazım’a birçok şey sorar. Nazım da saf bir şekilde söylenenlere inanır. Nehr’in yaptıkları aile ahlakını bozduğu gerekçesi ile şikayet yağmuruna tutuldu. Dizi ile ilgili RTÜK’ün vereceği kararın çok sert olacağı düşünülüyor. Bu durumda dizinin geleceği de verilecek olan cezaya bağlı olacak gibi görülüyor.

Etiketler : ,