Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Dizisi için kollar sıvandı! Dizi final mi yapıyor?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Dizisi için kollar sıvandı! Dizi final mi yapıyor?

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı alınan bilgiler neticesinde magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başardı ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Barbaros Hayrettin dizisi alınan bilgiler neticesinde magazin gündeminde bomba gibi düşmeyi başardı. Bunun ile birlikte TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden dizinin ne zaman final yapacağını ekran başına izleyiciler tarafından merak söz konusu olur iken izleyiciler bunu sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Dizisi için geri sayım başladı..

Yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisi alınan bilgiler neticesinde ilerleyen bölümlerde istediği reyting sonuçlarını yakalayamadı ve bunun ardından ise kanal dizinin final yapacağını kesin gözü ile bakarken dizinin kemik izleyici kadrosu ise ne zaman final yapacağını merak etse de bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme gelmedi fakat dizinin sözleşmesi bittiği takdirde final yapacağına dair bilgi paylaşımı gündeme gelir iken 10. Bölümü ile tekrardan ekranlarda olacağına dair açıklamalar da peş peşe yapıldı.