Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisinden Bu Kez Sevindiren Haber Geldi!

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisinden Bu Kez Sevindiren Haber Geldi!

Venedik’in denizlerdeki aslanı, Marco Gabriel olarak tanıtan ismin kim olduğu dizi severler tarafından şimdiden merak söz konusu oldu. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin takipçileri şimdiden araştırmaya koyuldu. Yetenekli oyuncu hakkında şok edici bir detay ortaya çıktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Dizide Venedik’in denizlerdeki aslanı, Marco Gabriel olarak tanıtan isim hakkında şok edici detaylar ortaya çıktı. Dizinin 21 bölüm fragmanında Türklere meydan okuyan kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Merak Uyandırdı

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan bir oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı. Alınan bilgiler neticesinde dizinin yeni bölümünde artık intikam vakti de geldi. Marco Gabriel olarak tanınan karakteri Mehmet Polat canlandıracak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine girer girmez yeteneğini sergileyen Mehmet Polat, izleyicilerden de tam not aldı.

Mehmet Polat Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi ile adını duyuran Mehmet Polat’ın kariyer geçmişi de merak ediliyor. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncunun kurtlar vadisi dizisinde rol aldığı ortaya çıktı. Bunun dışında uzun bir süre Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Mehmet Polat’ın Cerrahpaşalı Metin karakterine hayat verdiği de biliniyor. Bundan dolayı yetenekli oyuncu Mehmet Polat’ın Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde sergilediği performansı da herkes tarafından takdir edildi. Bu projeler dışında daha önce Üvey Baba, Dadı, Hayat Bilgisi gibi projelerde de bulundu.