Barbaroslar Dizisi Başladı! O Dizinin Fişini Çektiler..

Barbaroslar Dizisi Başladı! O Dizinin Fişini Çektiler..

Barbaroslar dizisi, TRT 1 ekranlarında yüksek reytingiyle gündeme geldi. Dizinin ilk bölümü sevilerek izlendi. Ancak diziden sonra farklı yapımlar final kararı aldığını açıkladı. Çünkü elde edilen reytingler, diğer dizilerin gelirlerini sekteye uğrattı. Star TV'nin final kararı aldığı dizi merak edildi. Yeni sezonda final yapacak diziler belli oluyor.

A+A-

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisi ilk bölümü yayınlandı. Dizi, sadece ilk bölümle bile beklentilerin üzerine çıkmayı başardı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı dizide ilginç gelişmeler de vardı. Bazı kanallar, Barbaros dizisinden sonra kendi dizilerini bitirme kararı aldı. Peki Barbaros hangi dizilere final yaptırdı?

Barbaros Dizilere Final Yaptırıyor!

Dizide Oruç ve Hızır Reis'in hayatlarına değiniliyor. Barbaros Hayreddin Paşa'nın başrolde olduğu dizinin diğer yapımlara final yaptırdığı görüldü. İlk final Star TV'den geldi. Kararın açıklanmasından sonra final tarihi de ortaya çıktı. Reyting sonuçlarında tüm kişiler ve ABC1 kategorilerinde elde ettiği başarı ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

Kazara Aşk Final Yapacak

Star TV'de yayınlanan Kazara Aşk dizisinden final kararı çıktı. Ayrıca farklı kanallardan da yakında final haberi gelebilir. Çünkü reytinglerin önemli bir kısmını elde eden diziye karşı pek de şansları kalmadı. Dizi yayın hayatına veda edince yerine hangi proje gelecek henüz bilinmiyor. Ancak Star TV'nin şu sıralar reytingi yüksek dizi sıkıntısı çektiği bilinmekte. Kanalın, izleyicilere hitap edebilecek farklı projelere yoğunlaşması gerekiyor.

ensonmedya.com