Barbaroslar Dizisi Baştan Aşağı Değişiyor! Dizi Kadrosundan Büyük Kayıplar Veriyor..

Barbaroslar Dizisi Baştan Aşağı Değişiyor! Dizi Kadrosundan Büyük Kayıplar Veriyor..

Barbaroslar dizisi perşembe akşamları çok iyi olmasa da, güzel reyting sonuçları alarak yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizinin kadrosunda gelecek bölümlerde bazı ayrılıklar göreceğiz. Dizinin kadrosu baştan aşağı değişecek.

A+A-

Barbaroslar Akdeniz'in Kılcı dizisi bu sezonun en büyük kapsamlı ve iddialı projelerinin başında geliyordu. Dizi daha yayın hayatına başlamadan reyting rekorları kırmasına kesin gözüyle bakılmış, yeni bir rekortmenin doğacağı ilan edilmişti. Ama Barbaroslar dizisi iddia edildiği kadar büyük başarıları yakalayamadı.

Barbaroslar dizisinin kadrosunda o isimler eksiliyor...

Gelen iddialara göre dizide Zeynep karakterini canlandıran başarılı isim Melis Babadağ'nın çok yakında projeye veda edeceği iddia edildi. Bu oyuncunun kadrodan ayrılması ile beraber senaryoda çok farklı değişikliklerde beklenmeye başladı. Dizi kadrosuna yeni ekleyeceği isimlerle beraber reytinglerini arttırmaya çalışacak.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Camdaki Kız'a yetişemiyor..

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi reytinglerde iddialı olduğu kadar başarılı değil. Dizi reytinglerde çok kötü bir konumda bulunmasa da , şimdiye TOTAL, AB ve ABC listelerinde nadiren zirveyi görebildi. Tabi bur durumda final sorularını akıllar getirdi. Ama şimdilik Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin final olup ekranlara veda etmesi kesinlikle söz konusu değil. Dizi büyük çabalarla ortaya çıktığı için daha uzun bir zaman boyunca yayın hayatına devam edecek.