Barbaroslar Dizisinde Şok Gelişme! Dizinin Senaryosu Apar Topar Değişiyor mu?

Barbaroslar Dizisinde Şok Gelişme! Dizinin Senaryosu Apar Topar Değişiyor mu?

Barbaroslar dizisinde yaşanacak bu değişim izleyicileri biraz üzebilir. Çünkü dizinin senaryosunda ciddi değişiklikler yapılacak. Üstelik yeni bölümle beraber bunu hissedebiliriz. Peki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi hikayesinde neler yaşanacak? TRT 1 dizisi neden böyle bir karar aldı?

A+A-

Barbaroslar dizisi, ekrana geldiği bölümleriyle reyting rekorları kırdı. Dizi tüm beklentileri karşılayarak adından söz ettirmeyi başardı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin olduğu dizi heyecanla izleniyor. Peki TRT 1'de yayınlanan yapımda ne gibi değişikler olacak? Geçtiğimiz günlerde duyurulan bir habere göre dizinin senaryosu değişebilir. Üstelik bu değişiklik reytingleri dahi etkileyecek. İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yaşanacaklar...

Barbaroslar Dizisi Senaristleri Değişti!

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin senaristleri değişiyor. Bundan sonra dizinin hikayesini yazacak ve yönetecek kişilerin Serdar Özönalan ile Hasan Erimez olduğu açıklandı. Çeşitli iddialar doğrultusunda dizi ilk bölümleri gibi olmayabilir. Çünkü dizi farklı kişiler tarafından yazılacağı için gelişmeler de ona göre şekillenecektir. Ancak her halükârda hikayenin temeline sadık kalınacak.

Barbaroslar Yeni Hikayesiyle Gelecek!

Dizinin hikayesinde karakterlerin tavırları ve sözleri bakımından çok kapsamlı bir değişim beklenmese de izleyicilerin dikkatini çekecek şekilde gelişmeler yaşanacak. Üstelik tüm bunlar meydana gelirken reytingler bu durumdan etkilenir mi bilinmiyor. Çok köklü bir hikaye değişimi olmadıkça reytinglerin yine yüksek seviyede olacağı düşünülmekte.