Barbaroslar Dizisine EDHO Dizisinden Kadın Oyuncu Katılıyor! Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Barbaroslar Dizisine EDHO Dizisinden Kadın Oyuncu Katılıyor! Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Barbaroslar dizisi, TRT 1'de yayın hayatına başlayacak. Dizide kadın oyuncuların kimler olacağı açıklanmamıştı. Başrol kadın oyuncusu EDHO dizisinden transfer edilecek. Böylelikle ünlü isim Barbaroslar'da oynayacak. Peki hangi oyuncu EDHO dizisinden ayrılmak zorunda kaldı? İşte EDHO ve Barbaroslar transferi...

A+A-

Barbaroslar dizisinde oyuncu kadrosu seçmeleri devam ediyor. Sevilen diziye kimler katılacak belli oluyor. Kadın başrolleri diziye dahil olurken bir yandan da EDHO dizisi kayıp vermeye devam ediyor. Çünkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir oyuncunun daha ayrıldığı öğrenildi. Bahar karakterinin neden ayrıldığı kısa süre sonra ortaya çıktı. Fakat diziye ettiği veda çok konuşuldu.

EDHO Bahar Diziden Ayrıldı!

EDHO'da Bahar karakterine hayat veren Pelin Akil'in diziden ayrıldığı biliniyor. Ünlü oyuncunun Barbaroslar dizisinde başrol oynayacağından ötürü diziden ayrıldığı öğrenildi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken oyuncu hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Hangi karakteri canlandıracak?

Barbaroslar Dizisinde Kimler Oynayacak?

Barbaroslar dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler arasında Pelin Akil, Melis Babadağ, Gülcan Arslan ve Yiğit Özşener bulunmakta. Kadın başrol oyuncu kadrosu tamamlandı diyebiliriz. Yan karakterler için de gerekli anlaşmalar yapıldı ise yakın zamanda Barbaroslar dizisinin çekimleri başlayacaktır.

Barbaroslar Ne Zaman Başlıyor?

Barbaroslar dizisi yayın tarihi için Eylül ayı yorumunda bulunuluyor. Bu yüzden sevilen dizi hakkında pek çok tahmin yapılmakta. TRT 1'den dizi ile ilgili resmi bir açıklama gelene kadar yayın tarihine ilişkin çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam edilecek.

Etiketler :