Barış Kılıç'ın Gizemli Aşk Hayatı: Kızılcık Şerbeti Dizisinin Ömer'i Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler

Barış Kılıç'ın Gizemli Aşk Hayatı: Kızılcık Şerbeti Dizisinin Ömer'i Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler

Kızılcık Şerbeti dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Barış Kılıç'ın özel hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte, ünlü oyuncunun gizemli aşk hayatına dair şaşırtıcı bilgiler!

A+A-

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Barış Kılıç, özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 23 yıldır evli olduğu eşi Ayşegül Kılıç'ın güzelliğiyle merak konusu olan Barış Kılıç'ın hayatı hakkında bilinmeyenleri derledik.

Barış Kılıç'ın Özel Hayatı

Barış Kılıç, 21 Şubat 1978 tarihinde Malatya Arguvan'da dünyaya geldi. İstanbul'a taşındıktan sonra Okmeydanı Anadolu Lisesi'ni bitirdi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Türkiye'ye döndükten sonra Yeditepe Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan Kılıç, reklam filmlerinde oyunculuk yapmaya başladı.

Birçok projede yer alan Barış Kılıç, Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer karakterini canlandırıyor. Performansı izleyiciler tarafından takdir edilirken, özel hayatı hakkında da merak edilenler var.

baris-kilicin-gizemli-ask-hayati.jpg

Barış Kılıç'ın Eşi Ayşegül Kılıç

Barış Kılıç'ın 2007 yılında evlendiği eşi Ayşegül Kılıç, güzelliğiyle dikkat çekiyor. Kılıç çiftinin iki oğlu bulunuyor ve Kılıç ailesi oldukça mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürüyor.

Barış Kılıç'ın Açıklamaları

Barış Kılıç, sevgisini her fırsatta dile getiren biri olarak tanınıyor. Eşiyle olan ilişkisini ise "Evlilik bana şans getirdi. Evlendikten sonra kariyerim yukarıya doğru gitti. Eskiden 'Evlenirsen kariyerin biter' derlerdi, bende tam tersi oldu" şeklinde açıklamıştı.

Kızılcık Şerbeti dizisindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Barış Kılıç'ın özel hayatı hakkında pek çok bilinmeyen var. 23 yıldır evli olduğu eşi Ayşegül Kılıç'ın güzelliği ise merak konusu olmaya devam ediyor.