Baş Belası Dizisi Yayın Tarihiyle İlgili Sürpriz Gelişme! Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Dizisi Yayın Tarihiyle İlgili Sürpriz Gelişme! Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Baş Belası dizisinin ne zaman yayınlanacağı bir süredir merak ediliyordu. İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'in başrolde oynadığı dizinin yayın tarihi açıklandı mı? Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. İşte ATV'de yayınlanacak dizinin konusu...

A+A-

ATV kanalı, yeni bir diziyi yayınlamaya hazırlanıyor. Ülkemizde oldukça sevilen polisiye dizilere bir yenisi daha eklenecek. Bu sefer oyuncu kadrosu bambaşka isimlerden meydana geliyor. Senaryosu da aynı şekilde izleyicilerin dikkatini çekecek tarzda hazırlandı. Peki dizi hangi oyuncular oynuyor? Baş Belası dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve yayın tarihine ilişkin bilgiler haberimizde.

Baş Belası Dizisi Konusu Nedir? 

Baş Belası dizisi, polis teşkilatının başından geçen olayları anlatıyor. Aynı zamanda teşkilat içerisinde de yaşanan ilginç gelişmeleri konu edecek. Birbirlerini sevmeyen İpek ve Şahin'i konu edecek. İpek psikolog, Şahin ise cinayet büro amiridir. Aralarındaki sürtüşmenin dizide ne gibi olaylara neden olacağı merak ediliyor. Ayrıca başrol oyuncuları da kesinleşti. 

Baş Belası Oyuncuları

Dizinin başrolünde oynayan İpek karakterini İrem Helvacıoğlu, Şahin karakterini ise Seçkin Özdemir canlandıracak. Ayrıca oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Bülent Düzgünoğlu, Taner Rumeli, Neşe Baykent, Yılmaz Kunt ile Buçe Buse Kahraman olduğu belirtildi. Kaliteli oyunculardan oluşan kadronun nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Çekimler bir süredir devam etmekteydi. Ancak afiş çalışması Mayıs ayında yayınlandı.

Baş Belası Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Baş Belası dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Diziyle ilgili gelişmeler yaşansa dahi yayın tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak afişi de yayınlanan dizinin önümüzdeki haftalarda hangi gün ve saatte ekrana geleceği kesinleşecek.