Başrol Oyuncusu Tamer Karadağlı: Savaşçı Dizisinin Yayın Tarihini ve Kaç Bölüm Çekildiğini Açıkladı

Başrol Oyuncusu Tamer Karadağlı: Savaşçı Dizisinin Yayın Tarihini ve Kaç Bölüm Çekildiğini Açıkladı

Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisi çekimleriyle ilgili konuştu. Katıldığı ödül töreninde kendisine diziyle ilgili sorulan soruları da yanıtladı. Savaşçı dizisinin ne zaman başlayacağı sorusunu da yanıtlayarak büyük bir merakı giderdi. Aynı zamanda Savaşçı dizisinin yeni sezonu için şu ana kadar kaç bölüm çekildiğini de açıkladı.

A+A-

Savaşçı dizisi izleyicinin kıskacına girdi. Başarılı yapım kaç aydır yeni sezonuna başlayamadı. Hal böyle olunca izleyiciler artık Savaşçı dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak merak içerisine girdi. Eğer diziyle ilgili yakın zamanda gelişme yaşanmazsa bu reytingleri fazlasıyla kötü etkileyecek. Beklentinin günden güne düştüğü iddia ediliyor. Oysa ki Savaşçı dizisinin genel olarak izlenen ve etkileyici görüntüleri olan bir dizi imajına sahip olduğu bilinmekte. Diziye yeni katılan oyuncular da dizinin akıbetiyle ilgili konuştu. Tamer Karadağlı'dan önemli açıklamalar peş peşe gelirken, dizinin yayın tarihiyle ilgili söyledikleri dikkatleri üzerine çekti.

Savaşçı Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisinin ne zaman başlayacağı adeta sır haline geldi. Tamer Karadağlı, katıldığı bir ödül töreninde Savaşçı dizisinin ne zaman başlayacağına yönelik açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamada kendileri dizinin oyuncusu olduğunu ve yayın tarihiyle ilgilenmediklerini belirtti. Söz konusu Savaşçı dizisi yeni sezon yayın tarihiyle ilgili kendilerinin de bilgi sahibi olmadıklarını aktardı. Bunun için dizi sahipleri bizler değiliz sözünü kullanması da ayrıca dikkat çekti. Dizide bir albayı canlandıran ünlü oyuncuyu yıllar sonra bambaşka bir yapımda görecek olmamız fazlasıyla heyecan verici bir durum.

Savaşçı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Savaşçı dizisinin kaç bölüm süreceğiyle ilgili bağlantılı olan bir açıklama yine Tamer Karadağlı'dan geldi. Şu ana kadar çekilen bölüm sayısını aktaran ünlü oyuncu, sürekli olarak çalıştıklarını ve yoğun bir gün geçirdiklerini ifade etti.

 Savaşçı Yeni Sezonda Kaç Bölüm Çekildi?

Savaşçı dizisi yeni sezonda şu ana kadar 4 bölümün çekildiği aktarıldı. Oyuncuların aldıkları askeri eğitimler bir kenara bırakıldığında oldukça yoğun şekilde çalıştıkları hem ifade ettikleri şekilde biliniyor hem de tahmin ediliyor. Yakın kaynakların aktardığı bilgiye de bakacak olursak diziyle ilgili yakın zamanda önemli gelişmeler meydana gelecek.

Etiketler : ,