Battlefield 5 Yok Fiyatına Satılıyor! Steam, Battlefield 5'de Rekor İndirim Uyguladı!

Battlefield 5 Yok Fiyatına Satılıyor! Steam, Battlefield 5'de Rekor İndirim Uyguladı!

Battlefield 5'in bir süredir ücretsiz olduğu biliniyordu. Steam, kısa süreliğine oyunu ücretsiz yaptı. Ancak oyunu kalıcı olarak satın almak isteyenler için ise %90'lık indirimi başlattı. Battlefield 5 kaç TL'ye düştü? Amazon Prime'da bedava verilmiş oyunu alamayanlar için son fırsat ayağınıza geldi.

A+A-

Battlefield 5 oyunu, kısa süreliğine ücretsiz olduğu açıklanmıştı. Oyunun ücretsiz olması bir yana yüksek indirimle oyunu kalıcı olarak oynayabilirsiniz. Kütüphanenize uygun fiyat üzerinden eklemek için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. 419 TL olan satış fiyatının çok daha altında bir fiyatla alabilirsiniz. Steam'de yapılan bu kampanya büyük ilgi gördü. Battlefield serisine yeni bir oyun geleceği için mi bu indirim yapılıyor bilinmemekte.

Battflefield 5 %90 İndirimde!

Oyunun %90 indirime girdiği öğrenildi. 419 TL'lik oyunu 41,9 TL'ye alabileceksiniz. Üstelik bunun için sınırlı süreniz olduğunu unutmayın. İndirimin süresi bitmeden Battlefield 5 gibi kaliteli bir oyunu koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu oynamak için indirim bekleyenler, son indirimden sonra daha da yüksek bir indirim yapılmayacaktır.

Pazar Akşamına Kadar Ücretsiz

Eğer oyunu oynamak gibi bir hedefiniz var ise ücretsiz olarak deneyimlemek için Pazar akşamına kadar vaktiniz var. Az çok oyunun videolarını izlemiş ve çeşitli yayıncıları takip etmiş birisi vakit kaybetmeden oyunu satın almak isteyecektir. Eğer beğendiyseniz indirimin bitmesini beklememenizi tavsiye ediyoruz. Amazon Prime'da ücretsiz olduktan sonra %90 indirimle gelen fırsatı kaçırmamak adına Steam hesabı üzerinden satın alabilirsiniz.

Etiketler :