Bedava İnternet Kampanyasını Kaçırmayın! Ramazan Fırsatı Sizlerle..

Bedava İnternet Kampanyasını Kaçırmayın! Ramazan Fırsatı Sizlerle..

Ülkemizde Ramazan ayına girilmesiyle birbirinden çeşitli operatör markaları kullanıcılarının beğeni ve ilgilerini çekebilmek için çeşitli internet kampanyaları hazırlıyor. Bu kampanyalar ise müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

A+A-

Ramazana özel internet kampanyaları...

Ülkemizde vatandaşların en çok kullandığı operatörler Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell çeşitli internet kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Her ay çeşitli fırsatlarla kullanıcılarının karşısına çıkan operatör markları içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayında kampanyalarını daha da arttırmış durumda. Ramazan ayında herkes internete bol bol girebilsin diye başlatılan kampanyalar sizlerle..

Turkcell internet fırsatları:

Turkcell'in bu ay ki kampanyaları herkesi memnun etti. Operatörün mobil uygulamasından alabileceğiniz paketlerin internetleri neredeyse iki katına çıkmış durumda. Özellikle sosyal medya paketleri Ramazan ayı dolayısıyla fazladan internet veriyor. Çok uygun fiyatlarla 2, 4, 6, 8, 12 GB internet sizleri bekliyor..

Türk Telekom internet fırsatları:

Türk Telekom'un mobil uygulamasını mobil marketlerden indirdikten sonra uygulamanın içerisinde bulunan Sil Süpür seçeneği üzerinden çok yüksek miktarlarda internetler kazanabilirsiniz. Hatta sadece internette değil çok çeşitli ödül ve fırsatlar sizleri bekliyor. Haftada bir kere faydalanabileceğiniz bu kampanyadan 10 GB'a kadar internet kazanmanızda mümkün görünüyor.