Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Erken Final Yaptırcak Ayrılık! Ünlü Oyuncu Diziye Veda Etti

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Erken Final Yaptırcak Ayrılık! Ünlü Oyuncu Diziye Veda Etti

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da bir yeni gelişme daha yaşandı. Dizinin sezon finali yapacağı öğrenilirken, 2. Sezon devam edip etmeyeği ise merak konusu…

A+A-

ATV’de ekranlara gelmekte olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde ayrılık kararı alındı. Dizi sezon finaline adım adım yaklaşırken 2. Sezon devam edecek mi soruları sorulmaya başlandı. ATV’nin reyting rekortmeni dizisi, Salı günleri ekranlara gelmekteydi. Dizinin yetenekli başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, önümüzdeki sezon EDHO ile bu sezon ise Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ekranlardaki yerini korumaya devam ediyor.

İlk bölümümden beri gündemden hiç düşmeyen dizinin, gelecek bölümündeki düğün sahneleri epey konuşulacağa benziyor. Oyuncu kadrosuyla ve konusuyla her Salı izleyiciyi ekranlara kilitleyen Ben Bu Cihana Sığmazam’da beklenmedik bir ayrılık yaşanacağı öğrenildi.

DİZİDE YER ALMAYACAĞI ÖĞRENİLDİ

ATV’nin sevilen dizisinde, Bassilius karakterine hayat veren Nejat Birecik dizi kadrosundan çıkarıldı.

2. SEZON EKRANLARA GELECEK Mİ?

Sezon finalinin kapıda olduğu öğrenilen fenomen dizi, Ben Bu Cihana Sığmazam, oyuncu kadrosu ve nefes kesen hikayesiyle başladığı günden bu güne kadar merak konusu olarak izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. Şimdilerde vedaya doğru gidilen dizide, olası bir değişiklik söz konusu olmaz ise Haziran’ın ikinci haftasında sezon finali yapmaya hazırlanılıyor. Dizi gelecek sezonda da ekranlara gelmeye devam edecek.