Benden Ne Olur Filminde Hazal Kaya'dan Cesur Sahneler

Benden Ne Olur Filminde Hazal Kaya'dan Cesur Sahneler

Benden Ne Olur filmi yakında vizyona girecek. Peki filmde hangi oyuncular oynuyor? Hazal Kaya ve Onur Tuna arasındaki sahneler çok sevildi. Benden Ne Olur filmi konusu ortaya çıktı. Filmde yaşananlar sonrası izleyicilerin gözü ne zaman ekrana geleceğinde.

A+A-

Benden Ne Olur filminin fragmanı yayınlandı. Filmin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Ayrıca filmi izleyenler çeşitli görüntüleri gördüğünde şaşkınlık geçirdi. Hazal Kaya, başrolde müthiş bir performans sergilemiş. Bunun yanı sıra ünlü oyuncunun dizinin en temel karakteri olması da gözlerden kaçmadı. Ayrıca dizideki bazı cesur sahneler de izleyiciler tarafından fark edildi. Hazal Kaya ve Onur Tuna arasında yaşananlar filmin temel konusu haline geldi.

Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Hazal Kaya, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Nur Fettahoğlu ve Enis Arıkan gibi oyuncular yer almakta. Başarılı isimlerin bir araya geldiği filmde Hazal Kaya ve Onur Tuna'nın öpüşme sahneleri de çok izlendi. Genel olarak film oyuncuları, çekimler için büyük çaba sarf etti.

Benden Ne Olur Yayın Tarihi

Filmin ne zaman ekranlara geleceği konusundaki belirsizlik sürüyor. Sertab karakterinin yaşadıkları anlatılan yapımda eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Çünkü film genel olarak komedi ve romantizm ağırlıklı bir çizgide hareket edecek. Hal böyle iken filmin tadı da ayrı güzel olacaktır. Şimdilik kimsenin filme ilişkin çok fazla bilgisi bulunmuyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla eğlenceli bir yapım olması muhtemel.