Benim Adım Melek Dizisi Erken Final Mi Oluyor! TRT 1'den açıklama geldi

Benim Adım Melek Dizisi Erken Final Mi Oluyor! TRT 1'den açıklama geldi

TRT’nin önemli dizileri arasında yer alan Benim Adım Melek dizisinde final haberlerinden söz edilmeye başlandı. Dizinin henüz daha yeni sayılması, dizide erken final mi var? Sorusunu da beraberinde getiriyor. Öte yandan TRT’nin Benim Adım Melek dizisine dair kesin kararını verdiği de ifade ediliyor! İşte ayrıntılar!

A+A-

Konusuyla seyircisinin ilgilisini çekmeyi başaran diziler arasında yer alan Benim Adım Melek dizisinde final yapılacağından söz edilmeye başlandı. Özellikle oyuncu kadrosuyla da ilgi çekmeyi başaran dizinin sonlanacağına dair söylentiler de gün geçtikçe artış gösteriyor. Her Çarşamba günü yayınlanan dizinin saat 20:00 itibariyle izleyicisiyle buluştuğu biliniyor. Öte yandan dizide son zamanlarda reytinglerin düşüyor olması; erken final haberlerinin de sayısını arttırıyor!

İşte Dizideki Son Durum!

İlk başlarda etkili bir reyting almayı başaran Benim Adım Melek’te son zamanlarda işler pek de istenildiği gibi gitmiyor. Özellikle son zamanlara reytinglerin çokça düşmesi sonrasında dizi yapımcısının yeni kararlar almak üzere olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda dizinin yeni çözümler üreterek; reytingleri arttırmayı hedeflediği de ifade ediliyor. Şayet dizi kendisinden beklenilen performansı gösteremezse erken final yapacak!

Benim Adım Melek dizisinde reytinglerin düşmesine paralel olarak dizi ekibimin bu soruna çare bulmak için yeni arayışların içerisinde yer aldığı biliniyor. Bu doğrultuda TRT de dizideki son gelişmeleri yakından takip ediyor. Bakalım dizi erken final yapacak mı?