Benim Adım Melek İzleyicilerin Beklediği Oldu! Buna Kimse Engel Olamayacak!

Benim Adım Melek İzleyicilerin Beklediği Oldu! Buna Kimse Engel Olamayacak!

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde Halil ve Melek birlikteliğinin çok daha iyi boyutlara geldiğini göreceğiz. Havadaki aşk kokusu evlilikle taçlanacak. Dizinin iki aşık karakteri artık evlenecek. Fakat Alpay ile Kenan arasındaki tartışma ne gibi boyutlara varacak bilinmiyor. Dizinin tehlikeli ismi Alpay, bu evliliğe engel olabilecek mi?

A+A-

Benim Adım Melek dizisinde izleyicinin bir süredir beklediği olaylar yavaş yavaş gerçekleşiyor. Dizinin gidişatı artık olumlu bir yöne çevrildi. Ancak bu işin sonu nereye varır pek de emin değiliz. Alpay'ın boş durmayacağı ve ikilinin mutluluğunun önüne geçmek için elinden geleni yapacağı düşünülüyor. Kenan'ın Alpay ile olan mücadelesi de dikkatleri üzerine çekmekte. Benim Adım Melek'te büyük aşk evlilikle sonuçlanacak mı?

Halil ve Melek Evleniyor!

Benim Adım Melek dizisinde Halil ve Melek'in evlenmesine az bir zaman kaldı. Dizideki sahnelerden birinde Halil Melek'e nikah gününü aldığını müjdeliyor. Artık evlilikleri önünde pek de bir engel bulunmamakta. Ne olursa olsun iki aşık birbiri ile evlenecek ve sevgi dolu yuvalarını kuracak. Melek bu konuda oldukça ısrarcı. Mutlulukları için ellerinden geleni yapmaya da hazır bir vaziyette duruyor.

Alpay Vazgeçmiyor!

Alpay'ın bir türlü ikilinin huzurunu bozmaktan vazgeçmediği bilinen bir şey. Özellikle de söz konusu Melek olduğunda Alpay'ın kimsenin gözünün yaşına bakmadığı biliniyor. Ancak Kenan ile olan mücadelesi nasıl sonuçlanacak? Benim Adım Melek'in yeni bölümünde buna da değinilecek. Dizi her ne kadar son haftalarda reyting kaybetse de beklenenden daha da iyi performans sergileyerek reytinglerini geri toplamayı başarmıştı. Dizide yaşanan olayların izleyiciyi etkilediği de biliniyor. Bu nedenle başarılı bir yapım olduğu her şekilde anlaşılmakta.

Benim Adım Melek dizisinde göze çarpan ve henüz dillendirilmeyen pek çok olay bulunmakta. Bakalım yeni bölümde karşımıza ne gibi olaylar çıkacak. Sonucu merak edilen sahnelerle beraber Benim Adım Melek dizisi yayında olacak. Son zamanlardaki iyi çıkışını sürdürürse sezon finalinden hemen önceki süreci iyi değerlendirmiş olacak. Diziyi izleyenler yeni sezonun gelmesini de merakla bekliyor. Yeni sezon kararı bizzat dizi ve kanalın ortak görüşmesi sonucunda alınacak.