Benim Adım Melek Üzücü Ayrılık Gerçekleşti! Fragmanda Her Şey Ortaya Çıkıyor!

Benim Adım Melek Üzücü Ayrılık Gerçekleşti! Fragmanda Her Şey Ortaya Çıkıyor!

Benim Adım Melek dizisini izleyenler fragmanda gördükleri karşısında gözlerine inanamadı. Diziyi izleyenler İkra'nın ayrıldığını öğrendi. Şifanur Gül'ün canlandırdığı İkra karakteri gerçekten diziden ayrıldı mı? Öldüğü görülen İkra karakteriyle ilgili gerçekler merak ediliyor. Ayrıca Benim Adım Melek final bölümü ise oldukça heyecanlı geçecek. Bakalım bölümde neler yaşanacak ve İkra gerçekten ayrıldı mı?

A+A-

Benim Adım Melek dizisi, tıpkı diğer diziler gibi sezon sonuna doğru hareket ediyor. Yakın zamanda dizinin sezon finali veya final yaparak ekranlarda veda edeceğini öğreneceğiz. Ancak diziyle ilgili yaşanan gelişmeler şu an için de devam etmekte. Bir oyuncunun daha diziden ayrıldığı iddia edildi. Fragmanda yaşanan bu olay doğru ise başarılı ismi bir daha dizide göremeyeceğiz.

İkra Öldü mü?

Benim Adım Melek dizisinde İkra'nın öldüğü bir sahne yayınlandı. Hastanede herkesin taziyeye geldiği ve ağlamamak için kendilerini zor tuttukları görüldü. Şifanur Gül'ün canlandırdığı İkra karakteri diziden ayrıldıktan sonra dengeler değişebilir. Dizinin önümüzdeki günlerde daha da merak ettirecek görüntülere yer vereceği belirtiliyor.

Şifanur Gül Diziden Ayrıldı mı?

Şifanur Gül'ün diziden ayrılması gibi bir durum şu an için söz konusu. Önümüzdeki bölümde bu konu daha da net hale gelecektir. Başarılı oyuncudan da bir açıklama olmadığı için şimdilik beklemek zorundayız. Sosyal medyadan resmi açıklamalar geldikçe güncel olarak sizlerle paylaşacağız. İkra'nın ayrılığı Benim Adım Melek dizisini etkileyebilir.